Znaleziono 419 wyników

autor: malinowa
wt sty 24, 2023 7:18 am
Forum: Off Topic
Temat: Mykamar
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3

Re: Mykamar

Gdybyście byli ciekawi ile będzie kosztowała nowa honda civic to polecam ten artyuł https://rajdkolobrzeski.pl/znamy-ceny-p ... r-ciekawi/ Wszystko jest w nim opisane. Sama biorę to auto pod uwagę. W tym roku mam zamiar kupić coś nowego a honda to mój numer 1 :)
autor: malinowa
ndz sty 15, 2023 8:34 pm
Forum: Off Topic
Temat: Dieta pescowegetariańska
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 16

Re: Dieta pescowegetariańska

Ja dzisiaj trafiłam na https://prozdrowotni.pl/serek-wiejski i mam zamiar zacząć częściej jeść serek wiejski :) Znalazłam już swietne pomysły na posiłki z serkiem w roli głownej i od jutra zaczynam od śniadania na słodko :) Dieta wcalenie musi być nudna.
autor: malinowa
ndz sty 15, 2023 8:20 pm
Forum: Off Topic
Temat: Inwestowanie na giełdzie
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 611

Re: Inwestowanie na giełdzie

Jesli jestescie ciekawi jak działa model b2b to tutaj https://finansowymagazyn.pl/firmy-dzial ... -dlaczego/ znajdziecie bardzo dobry artykuł na ten temat. Ja niedługo ruszam z nową działalnością i chcę działać własnie w modelu b2b.
autor: malinowa
pn sty 09, 2023 1:18 pm
Forum: Off Topic
Temat: Gry edukacyjne dla dzieci
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 69

Re: Gry edukacyjne dla dzieci

Moim zdaniem bardzo wazne jest prawidłowe przetwarzanie słuchowe u dzieci i dorosłych. Jeśli jest to zaburzone wtedy występują problemu z pamięcią, skupieniem i zrozumieniem poleceń. Dlatego warto wykonywać odpowiednie ćwiczenia, które pomogą.
autor: malinowa
ndz sty 08, 2023 10:24 pm
Forum: Moda
Temat: Zapaska kelnerska
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 10

Re: Zapaska kelnerska

Mi ostatnio w oko wpadła kurtka 8101 z oferty Pro Materials i chcę zamówić kilka takich kurtek dla naszych pracowników. Widziałam, że ta firma ma bardzo szeroki wybór odzieży roboczej. Sprawdź sobie.
autor: malinowa
ndz sty 08, 2023 9:40 pm
Forum: Motoryzacja
Temat: Oleje silnikowe
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 55

Re: Oleje silnikowe

Podczas wymiany oleju silnikowego w ramach profilaktyki może przydać się też płukanka do silnika. Chroni i regeneruje ona silnik. Ma wpływ na kanały olejowe oraz pracę turbiny i chłodnicy.
autor: malinowa
pt sty 06, 2023 11:18 pm
Forum: Off Topic
Temat: odzież robocza
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 362

Re: odzież robocza

Mi ostatnio w oko wpadła kurtka 8101 od Pro Materials. Zastanawiam się właśnie nad zamówieniem tych kurtek dla pracowników. Coś czuję, że zima sie jeszcze nie zaczęła.
autor: malinowa
pt sty 06, 2023 11:16 pm
Forum: Zdrowie
Temat: Zdrowy tryb życia
Odpowiedzi: 64
Odsłony: 1938

Re: Zdrowy tryb życia

Od siebie mogę polecic ćwiczenia pamięci krótkotrwałej. Każdy powinien je wykonywać. Ćwicząc pamięć zmniejsza się ryzyko zachorowania m.in na alzheimera. Warto zadbać o zdrowie już w młodym wieku.
autor: malinowa
ndz sty 01, 2023 9:46 am
Forum: Dom i ogród
Temat: Żaluzje
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 50

Re: Żaluzje

Jeśli chodzi o moskitiery na okna to tutaj https://polskiebudowlane.pl/portal/jaki ... ry-wybrac/ znajdziesz wskazówki jak je wybrać. Moim zdaniem ten artykuł jest bardzo pomocny. Warto się z nim zapznać.Będzie wam łatwiej wybrać odpowiedni rozmiar.
autor: malinowa
ndz sty 01, 2023 1:00 am
Forum: Sport
Temat: Co na dach
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 100

Re: Co na dach

Jeśli nie wiesz jaką blachodachówkę wybrać to polecam ten artykuł https://polskiebudowlane.pl/portal/blachodachowka-z-posypka-wady-i-zalety/ Znajdziesz w nim wady i zalety blachodachówki z posypką. W ogóle na tym portalu jest wiele świetnych artykułów z praktycznymi poradami. Uważam, że warto z nich...