Budowa warsztatu

misiabela
Posty: 204
Rejestracja: pn paź 12, 2020 7:47 pm

Re: Budowa warsztatu

Post autor: misiabela »

Dużo zależy od tego jaki to ma być warsztat, co ma być tam robione :) Przede wszystkim trzeba pamiętać o wyposażeniu w odpowiedni sprzęt i narzędzia. My ostatnio zamawialiśmy wiertarki stołowe https://jptech-maszyny.pl/wiertarki-sto ... -do-metalu , nadają się idealnie do zakładów które zajmują się obróbką metalu.

malinowa
Posty: 340
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Budowa warsztatu

Post autor: malinowa »

Przy takich pracach dobrze jest mieć odpowiednią odzież roboczą. Możesz ją zamówic tutaj https://pro-materials.pl/ W ofercie znajdziesz spodnie robocze, obuwie, rękawice ochronne a nawet narzędzia. Mogą się przydać przy budowie.

kaczusia
Posty: 95
Rejestracja: czw cze 25, 2020 10:59 am

Re: Budowa warsztatu

Post autor: kaczusia »

Warto też wiedzieć, gdzie zamawiać online chemię budowlaną. Jednym z lepiej wyposażonych sklepów internetowych jest sklep Melkib. W ich ofercie znajdziecie między innymi pistolet do kleju dwuskładnikowego: https://melkib.com/pistolet-reczny-do-k ... -400-ml-11 .

malinowa
Posty: 340
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Budowa warsztatu

Post autor: malinowa »

Gdybyś szukał odzieży roboczej do warsztatu to koniecznie zajrzyj tutaj https://pro-materials.pl/ Znajdziesz tam odzież roboczą, obuwie ochronne oraz akcesoria i narzedzia. Myslę, że spokojnie coś wybierzesz.

pinata
Posty: 210
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:34 am

Re: Budowa warsztatu

Post autor: pinata »

Słuchajcie, a co z narzędziami? Bo jak coś, to ja mam namiar na super ranking: https://podajtenarzedzia.pl/najlepsze-s ... -mag-250a/ Znajdziecie tutaj informacje o najlepszych spawarkach na rynku.

krystynka
Posty: 100
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:54 am

Re: Budowa warsztatu

Post autor: krystynka »

Dobry warsztat musi być przede wszystkim odpowiednio wyposażony. Warto wiedzieć, że elementy wyposażenia warsztatu można zakupić online. Znajdziecie je na przykład w tym sklepie online: https://bezprzewodu.pl/pl/p/Poziomica-P ... aukee/1238 .

totko
Posty: 405
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Budowa warsztatu

Post autor: totko »

Myślę, że odpowiednio warto zająć się też zdobyciem odpowiednich sprzętów. Jeśli nie wiecie, na jakie się zdecydować, to myślę, że zaskoczy Was taka propozycja, jak https://tarwis.pl/lasery-budowlane-nivel-system . U nich można znaleźć lasery budowlane najlepszej jakości.

kasiunia
Posty: 219
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:15 pm

Re: Budowa warsztatu

Post autor: kasiunia »

Przede wszystkim wiele zależy jakiej branży ma to być warsztat .Planując jednak jego budowę pamiętać powinniśmy nie tylko o budynku i podstawowych urządzeniach. Mamy XXI wiek i możemy w warsztacie wdroży c wiele ciekawych rozwiązań, jakich ? Zapraszam was na stronę iAutomatyka - gdzie dowiecie się o wielu ciekawych rozwiązaniach dla Waszej firmy.

dudka
Posty: 168
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:40 pm

Re: Budowa warsztatu

Post autor: dudka »

Na wyposażeniu takiego warsztatu powinny się też na pewno znaleźć profesjonalne narzędzia. Duzy ich wybór znajdziecie w ofercie sklepu marki Good Majster https://www.goodmajster.pl/. Ich asortyment jest rozbudowany także o elektronarzędzia, produkty BHP czy liczne materiały instalacyjne i budowlane. Warto skorzystać, bo mają tu wyjątkowo atrakcyjne ceny.

kamis
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 08, 2020 1:56 pm

Re: Budowa warsztatu

Post autor: kamis »

Zadbaj też o odpowiednie wyposażenie takiego warsztatu. Poczytaj, czym jest Elektrogiełda: https://epiotrkow.pl/news/Wysoka-jakosc ... elde,48534 . Znajdziesz tam wiele przydatnych akcesoriów z kategorii elektryki i elektroniki.

ODPOWIEDZ