Studio projektowe

olga31
Posty: 210
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:28 pm
Kontakt:

Studio projektowe

Post autor: olga31 »

Hej, podjęłam decyzję, że rzucę pracę w biurze i zajmę się tym, co naprawdę kocham, czyli projektowanie ubrań. Tylko wiele osób z mojej rodziny mówi mi, żebym tego nie robiła, bo czasy są niepewne, a z projektowania ciuchów się nie utrzymam. Sama przez nich mam wątpliwości i nie wiem, kto może mi z tym pomóc. Do kogo się zwrócić o poradę?

Fifi
Posty: 123
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 9:20 am

Re: Studio projektowe

Post autor: Fifi »

Mag Magnus. Myślę, że on może Ci pomóc. Odezwij się do niego - tu masz namiar jasnowidz.net/. Od lat pomaga ludziom podejmować decyzje biznesowe i życiowe. Doskonale wie jak to robić. Ma aż 99% trafności porad. Z jego pomocy korzystają ludzie na całym świecie. Od 30 lat. Więc i Tobie pomoże.

Rolka
Posty: 83
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:36 pm

Re: Studio projektowe

Post autor: Rolka »

Osobiście uważam, że studio projektowe to bardzo dobry pomysł, bo trzeba się realizować w życiu. Chociaż wiadomo, że w tych czasach może to być ryzykowne. Dlatego skorzystanie z usług jasnowidza, to dobry pomysł. Mag Magnus ma aż 99% trafności, więc jego porada może pomóc w podjęciu decyzji. Ma doświadczenie, bo pracował w wielu krajach na całym świecie.

pinata
Posty: 408
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:34 am

Re: Studio projektowe

Post autor: pinata »

Skoro mowa o projektach i aranżacji wnętrz biurowych, to jestem przekonana że zainteresuje was również oferta przygotowana przez https://roslinydlabiura.pl/uslugi/ogrody-wertykalne/ Jest to firma, która oferuje nowoczesne i unikatowe ogrody wertykalne - sami sprawdźcie.

ODPOWIEDZ