Tłumacz specjalistyczny

deborah
Posty: 605
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:55 am

Tłumacz specjalistyczny

Post autor: deborah »

Tłumacz specjalistyczny - jakiego polecacie? Muszę przetłumaczyć tekst medyczny z języka polskiego na kilka innych.

Torvii
Posty: 286
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 4:02 pm

Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: Torvii »

Wiele osób próbuję samodzielnie tłumaczyć różne teksty przy wykorzystaniu translatora, jednak nie wiem czy wiecie, że niektóre dokumenty muszą być przetłumaczone przez doświadczonych tłumaczy przysięgłych. Jeśli macie do przetłumaczenia dokumenty medyczne, od auta, dyplomy czy jakieś akty notarialne to koniecznie powinniście skorzystać z pomocy biura tłumaczeń. Profesjonalne tłumaczenia z języka duńskiego, szwedzkiego i norweskiego oferuje biuro tłumaczeń Art of Translation artoftranslation/pl/. U nich możecie liczyć na szybkie i bezbłędne wykonanie przykładów dokumentów różnego rodzaju.

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: totko »

Jeśli chodzi o tłumaczenia medyczne, to świetnie sprawdzi się w tej kwestii to biuro gztlumaczenia/pl/tlumaczenia-chinski/ . Gwarantuję Ci, że będziesz zadowolony z ich usług. Tłumaczą dokumenty na wiele języków. Oprócz tego, realizują również tłumaczenia symultaniczne.

stella93
Posty: 288
Rejestracja: pn sty 27, 2020 7:27 pm

Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: stella93 »

W sumie to jest mocno skomplikowane, ale jeśli mam mieć dzień na to wszystko, to ja uważam, że znajdziecie kogoś, kto będzie Wam odpowiadał. W Warszawie polecaną placówką jest biuro tłumaczeń Reddo Translations reddotranslations/pl/ . Moim zdaniem skoro od 10 lat obsługują klientów, utrzymali się w lockdownie, to coś znaczy, prawda?

koleżka
Posty: 520
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:39 am

Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: koleżka »

Myślę że powinna was zainteresować oferta tego biura https://tlumaczenia-gk.pl/ które zajmuje się tłumaczeniami dokumentacji, medycznej, technicznej oraz umów. Wszystko to w szybkich terminach i atrakcyjnych stawkach. Idealny partner do takich zadań.

weSzi
Posty: 272
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: weSzi »

Jeśli Twoja firma potrzebuje tłumaczeń z lub na język obcy, ważne jest, aby skorzystać z usług profesjonalnego i rzetelnego biura tłumaczeń. Na przykład w GZT Tłumaczenia można skorzystać z usług tłumaczy różnych języków obcych - link do strony: https://gztlumaczenia.pl/tlumaczenie-slowacki/

halinkaa56
Posty: 120
Rejestracja: śr paź 21, 2020 4:14 pm

Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: halinkaa56 »

Jeśli jesteś tłumaczem to warto sobie poczytać artykuł, który mówi o https://ogrodzeniemodulowe.pl/tlumaczen ... na-polski/ ja poleciłam go znajomej która również pracuje w tym zawodzie. To ciekawy wpis i wiele można się z niego dowiedzieć, artykuł jest pisany przez osobę która się bardzo dobrze na tym zna, także jeśli nie chcesz popełnić błędów to zerknij.

ODPOWIEDZ