Zwierzęta

Gocha
Posty: 357
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:56 am

Re: Zwierzęta

Post autor: Gocha »

Wiadomo, że jak już zdecydujemy się na posiadanie zwierzaka to warto od czasu do czasu się doszkolicy by odpowiednio zajmować się naszymi zwierzakami. Widziałam, że tutaj mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/szkolenie/jakich-komend-powinienem-nauczyc-swojego-psa-w-pierwszej-kolejnosci/ pojawiają się fajne szkolenia dla właścicieli zwierząt.Można na nich dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

dudka
Posty: 254
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:40 pm

Re: Zwierzęta

Post autor: dudka »

nie wyobrażam sobie domu bez zwierząt :) odkąd pamiętam zawsze mamy psy czy koty. Obecnie mieszkamy w Krakowie i jak tylko nasz zwierzyniec wymaga opieki lekarskiej to zawsze jeździmy do Arki. To klinika czynna całodobowo, także w weekendy. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny, doświadczeni lekarze wielu specjalizacji. Cenowo też jak najbardziej ok.

kamilafiola
Posty: 180
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:22 pm

Re: Zwierzęta

Post autor: kamilafiola »

Jeśli nie jest wam obojętny los zwierząt to warto wspomóc organizację Viva, która pomaga losom bezbronnych zwierząt. Na stronie 1procent.viva.org/pl możecie dokładnie przyjrzeć się profilowi ich działalności oraz oddać 1 % swojego podatku, który można oddać na organizację użytku publicznego. Dzięki temu mają oni szansę na dalszy rozwój i pomoc biednym i maltretowanym czworonogom znaleźć nowy dom.

morwa
Posty: 91
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:45 pm

Re: Zwierzęta

Post autor: morwa »

dudka pisze:
wt mar 08, 2022 1:39 pm
nie wyobrażam sobie domu bez zwierząt :) odkąd pamiętam zawsze mamy psy czy koty. Obecnie mieszkamy w Krakowie i jak tylko nasz zwierzyniec wymaga opieki lekarskiej to zawsze jeździmy do Arki. To klinika czynna całodobowo, także w weekendy. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny, doświadczeni lekarze wielu specjalizacji. Cenowo też jak najbardziej ok.
też polecam to miejsce :) i to fakt, mają tu świetnych specjalistów, nawet lekarza, który specjalizuje się w opiece nad chomikami, świnkami morskimi czy królikami - o doktor Sylwię Kuliś mi chodzi :)

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Zwierzęta

Post autor: totko »

Kocham zwierzęta.
___
https://numizmatyki.pl/blog

weSzi
Posty: 272
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Zwierzęta

Post autor: weSzi »

Co jest bezsprzeczną prawdą to że zwierzęta potrzebują odpowiedniej opieki i odżywiania, aby zachować zdrowie. Natomiast olej CBD Hempets jest dodatkowym suplementem, który może pomóc w utrzymaniu ich ogólnego stanu zdrowia. Dodając produkt konopny do diety swojego zwierzaka, możesz pomóc mu żyć zdrowiej i szczęśliwiej.

pinata
Posty: 408
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:34 am

Re: Zwierzęta

Post autor: pinata »

Pamiętaj o tym, aby wybrac dobrego weterynarza dla swojego pieska. Musisz również odpowiednio go przygotować do pierwszej wizyty w lecznicy, ale tak naprawdę to na stronie https://www.vet4pet.pl/blog/pierwsza-wi ... spodziewac znajdziesz wszystkie ważne informacje.

unknown
Posty: 57
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:55 pm

Re: Zwierzęta

Post autor: unknown »

Od zawsze lubiłam zwierzęta, wcześniej mieliśmy kota, a teraz psa i w najbliższe wakacje mamy zamiar wyjechać w Góry i niestety, ale w tym hotelu nie akceptują zwierząt. Z rodziny i sąsiadów nikt nie jest w stanie zaopiekować się psem w tym czasie i jedyną opcją są hotele dla psów. Jestem bardzo zaciekawiona, jakie są tam warunki i jak to wszystko funkcjonuje. Czy ktoś może mi opowiedzieć swoje doświadczenia? Chciałabym wiedzieć, czy psy są traktowane dobrze, czy mają odpowiednią ilość przestrzeni do zabawy i odpoczynku, oraz jakie są ogólne wrażenia z pobytu w takim miejscu. Na https://animaly.io/uslugi/hotel-dla-zwierzat/bialystok/ znalazłam w Białymstoku kilka hoteli, więc miejsc do zostawienia pupila jest wiele, jednak wolę się upewnić.

ODPOWIEDZ