Serwis samochodowy na Śląsku

Awatar użytkownika
goozi
Posty: 258
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Serwis samochodowy na Śląsku

Post autor: goozi »

Czy ktoś z was zastanawia się nad oddaniem swojego samochodu do serwisu samochodowego? Szukacie czegoś sprawdzonego na Śląsku? Jeśli tak, to szczerze mogę wam polecić tą stronę https://auto-klinika.pl/. Sam miałem okazję skorzystać z ich usług i muszę wam powiedzieć, że było warto! Gołym okiem widać, że są to specjaliści w tej branży. Można im zaufać w 100%. Oddałem im swój samochód do lakierowania i efekt jest po prostu świetny. Myślę, że w tym regionie nie znajdziecie niczego lepszego, gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
Tragedia: miejsce, w którym tchórze umierają, a bohaterowie giną.

Monika
Posty: 355
Rejestracja: sob lut 29, 2020 9:29 am

Re: Serwis samochodowy na Śląsku

Post autor: Monika »

Jeśli natomiast ktoś z Was szukałby kogoś do naprawy auta w Warszawie i okolicach, to polecam Wam kontakt z firmą mobilnymechanik.waw/pl. Jak widać mechanik ten działa mobilnie, co osobiście uważam za bardzo wygodne rozwiązanie.

krystynka
Posty: 134
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:54 am

Re: Serwis samochodowy na Śląsku

Post autor: krystynka »

Warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Jednym z nich jest profesjonalny autoserwis 24h Kraków Euro Hol: eurohol/pl/autoserwis/ . To moje ulubione miejsce kiedy pojawiają się jakieś problemy z autem. Polecam jeśli szukacie też sprawdzonej pomocy drogowej.

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Serwis samochodowy na Śląsku

Post autor: totko »

Ja do serwisu to nawet z moim autem się nie zbliżam a do dlatego że mam u mojego ubezpieczyciela tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-samochodu/ taką usługę że oni sami zabierają auto do napraw, to super opcja jak nie macie na to czasu za bardzo.

kaczusia
Posty: 140
Rejestracja: czw cze 25, 2020 10:59 am

Re: Serwis samochodowy na Śląsku

Post autor: kaczusia »

Warto mieć zawsze pod ręką namiary na sprawdzonego mechanika. W moim przypadku jest to serwis Mitsubishi: technotop/pl/mitsubishi/serwis/ . Jestem z niego bardzo zadowolona i polecam także Wam.

kamis
Posty: 247
Rejestracja: pn cze 08, 2020 1:56 pm

Re: Serwis samochodowy na Śląsku

Post autor: kamis »

Gorzej jak już do warsztatu nie da się dojechać samochodem. Wtedy pozostaje tylko pomoc drogowa. Tak było w moim przypadku - i świetnym rozwiązaniem okazała się auto laweta Poznań i okolice: http://lawety.w.poznaniu.pl/ .

ODPOWIEDZ