Ubezpieczenie OC

unknown
Posty: 57
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:55 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: unknown »

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe i zawsze terminowo kontynuuję kolejną polisę, bo za jej brak są kary. Nie ukrywam, że ostatnio miałam sporo wydatków i rozważałam rozłożenie polisy na cztery raty, jednak złapałam się za głowę jaka jest różnica w cenie i opłaciłam ją z góry na cały rok. Jak macie podobny problem, to w artykule rmf.fm/magazyn/news,45385,czy-oc-na-raty-jest-drozsze.html znajdziecie opis czy OC jest droższe w opcji ratalnej - niby to kwestia indywidualna, ale jednak 300 złotych w skali roku to dużo.

ada911
Posty: 335
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:16 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: ada911 »

Jeśli poszukujecie dobrego ubezpieczenia samochodu, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj dyktaubezpieczenia/pl/ubezpieczenie-pojazdow-ocac,8,pl . Propozycji jest wiele. Przede wszystkim należy wszystko dokładnie przemyśleć, aby znaleźć rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb.

koleżka
Posty: 520
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:39 am

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: koleżka »

Jeżeli chodzi o ubezpieczenia OC to warto wykorzystać możliwości tego portalu superpolisa/pl/partner/tuw/ gdzie łatwo porównasz wszelkie oferty i poznasz składki od ręki. Ponadto możesz zawrzeć umowę online i wszystko to bez wychodzenia z domu.

nowaczek311
Posty: 95
Rejestracja: sob lis 14, 2020 10:18 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: nowaczek311 »

Warto dobrze rozejrzeć się na rynku, aby znaleźć rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Właśnie dlatego zerknijcie sobie tutaj pks-sa/com/oferta/ubezpieczenia.html . Myślę, że tego typu propozycja jest naprawdę warta uwagi. Oferują bowiem kompleksowe ubezpieczenia komunikacyjne. Sprawdźcie sobie ich ofertę.

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: totko »

Ubezpieczenie oc na raty możecie dostać tutaj beesafe/pl/porady/ubezpieczenie-oc-na-raty/ i jak szukacie takiej oferty to zdecydowanie polecam ich właśnie. Mają dobrą obsługę klienta, szybko wypłacają odszkodowania, bez problemów.

pinata
Posty: 405
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:34 am

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: pinata »

Widzę, że faktycznie macie sporą wiedzę w tym temacie i doświadczenie. Ja się właśnie zastanawiam jak dziala Auto zastępcze OC sprawcy wezwanie do zapłaty PZU Spotkałam się z wieloma dobrymi opiniami, że wszystko jest tak jak nalezy i z uzyskaniem samochodu zastępczego nie ma absolutnie żadnych problemów. To prawda?

misiowa
Posty: 329
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:55 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: misiowa »

A czy wiecie dokłądnie jaka jest wysokość składki na obowiązkowe ubezpieczenie OC? Czy jest możliwość uzyskania jakiś zniżek i kiedy jest to możliwe? Ja właśnie znalazłam artykuł unilink/pl/porady/czy-oplaca-sie-ubezpieczyc-dwa-pojazdy-u-jednego-ubezpieczyciela w tym zakresie i może was też zainteresować.... Tam sporo się dowiecie o ubezpieczeniu OC.

halinkaa56
Posty: 120
Rejestracja: śr paź 21, 2020 4:14 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: halinkaa56 »

Ostatnio dowiedziałam się ze pośrednicy nieruchomości też powinni posiadać ubezpieczenie OC. Poszperałam w necie i znalazłam taki artykuł tu https://itvr.info.pl/dlaczego-posrednic ... u-ochrony/ W tym artykule jest wiele ciekawych informacji. Ale najważniejsze jest to że ubezpieczenie OC zapewnia że w przypadku wystąpienia roszczeń ze strony klienta, koszty związane z obroną przed zarzutami oraz ewentualnymi odszkodowaniami będą pokryte przez ubezpieczyciela.

kropelka
Posty: 111
Rejestracja: pn paź 12, 2020 7:03 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: kropelka »

Jeśli chodzi o ubezpieczenia to warto też pamiętać o tym ze pow wypadku można się starać o samochód zastępczy z oc sprawcy. Czytałam na tej stronie https://zastepczy.org/tu/warta-samochod-zastepczy-z-oc/ o takiej procedurze i jest tam też odpowiedni wniosek do wypełnienia jeśli sprawca ma ubezpieczenie w towarzystwie ubezpieczeniowym warta

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: totko »

co wybrać?

ODPOWIEDZ