Klimatyzacja

Gocha
Posty: 357
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:56 am

Klimatyzacja

Post autor: Gocha »

Jak dla mnie oprócz sprawdzonej technologii ogrzewania gazowego warto też wspomóc się pompą ciepła czy instalacjami solarnymi. Jestem aktualnie w kontakcie z firmą znaną na Śląsku jkprojekt/pl która mi doradza.

Iza19978
Posty: 285
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:04 pm

Re: Klimatyzacja

Post autor: Iza19978 »

U siebie mam klimatyzator od czystyklimat/pl/14-klimatyzatory-scienne-gree. Sprawdza się świetnie zarówno w lecie, jak i zimie. To ogromna wygoda, bo za pomocą jednego guzika można dogrzać lub ochłodzić pomieszczenie.

stella93
Posty: 244
Rejestracja: pn sty 27, 2020 7:27 pm

Re: Klimatyzacja

Post autor: stella93 »

Właściwie to ja sama sprawdzam, co się może stać i dlaczego i na razie nie mam pewności, co wybrać. Interesuje mnie taka usługa jak montaż klimatyzacji Rzeszów , ale nie mam pewności, czy uda mi się na jeden raz za to zapłacić. Czy jakaś firma przyjmuje płatność w ratach? Podzieliłabym po prostu płatność na 3/4 części.

weSzi
Posty: 229
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Klimatyzacja

Post autor: weSzi »

W kwestii klimatyzacji najlepiej jest się doradzić fachowców, którzy mogą podpowiedzieć jaki sprzęt najlepiej wybrać. Jednak jeśli chodzi o system do do wielu pomieszczeń stosuje się klimatyzatory multi split , które mogą działać niezależnie i chłodzić równocześnie kilka pomieszczeń

koleżka
Posty: 356
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:39 am

Re: Klimatyzacja

Post autor: koleżka »

Jeśli chodzi o klimatyzację to daje ona wiele możliwości bo nie jest wymagająca w montażu i pasuje do każdego pomieszczenia. Na terenie śląska czy małopolski najlepszym wyborem będzie firma https://www.treesun.pl/klimatyzacja-katowice/ bo mają na koncie masę udanych instalacji. Wykonają montaż jak i pomogą dobrać sprzęt z oferty LG czy Haier a to liderzy rynku.

dudka
Posty: 206
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:40 pm

Re: Klimatyzacja

Post autor: dudka »

jestem pewna, ze w każdym mieście znajdzie się choć jeden taki godny polecenia serwis. w Toruniu i okolicach warto nawiązać współpracę z firmą https://www.hgl-lasota.pl/. Od lat działają w branży, zajmują się klimatyzacja ale też wentylacją oraz chłodnictwem. Wysoka jakość usług, konkurencyjne ceny, indywidualne podejście do klienta.

ODPOWIEDZ