Portal dla kobiet

Gocha
Posty: 357
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:56 am

Portal dla kobiet

Post autor: Gocha »

"Kobiety bardzo często zapominają o tym by zadbać o siebie. Wiem bo sama tak mam, bo skupiam się na rodzinie i nie myślę o sobie. Dopiero niedawno trafiłam na portal My-V w którym znalazłam wiele ciekawych porad i aktualnie jestem bardzo szczęśliwa."

ada911
Posty: 335
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:16 pm

Re: Portal dla kobiet

Post autor: ada911 »

"Koniecznie zerknij sobie na ten portal dla kobiet. Jest tam sporo cennych informacji i porad, które mogą okazać się niezwykle przydatne. Masz tam artykuły dotyczące mody, urody czy wyposażenia i aranżacji domu. Każda kobieta znajdziecie tam coś dla siebie. Praktyczne porady pomagają w życiu. Dzięki temu można zaoszczędzić nie tylko sporo czasu i pieniędzy."

Bielawa
Posty: 117
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 5:24 pm

Re: Portal dla kobiet

Post autor: Bielawa »

"Dla mnie na poprawienie nastroju najlepsze jest kupowanie ładnych kobiecych skarbów. Tej wiosny niezwykle lubię biżuterię z motywem kwiatowym. Jej wybór jest bardzo szeroki. Kupuję kolczyki, naszyjniki, bransoletki, obrączki, czy charmsy posiadające motywy kwiatowe. Moje wybory potwierdzają modowe trendy otososnowiec/pl/20210224338529/trendy-bizuteryjne-w-sezonie-wiosna-lato-2021-dodatki-z-kwiatami"

Bielawa
Posty: 117
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 5:24 pm

Re: Portal dla kobiet

Post autor: Bielawa »

Dla mnie na poprawienie nastroju najlepsze jest kupowanie ładnych kobiecych skarbów. Tej wiosny niezwykle lubię biżuterię z motywem kwiatowym. Jej wybór jest bardzo szeroki. Kupuję kolczyki, naszyjniki, bransoletki, obrączki, czy charmsy posiadające motywy kwiatowe. Moje wybory potwierdzają modowe trendy otososnowiec/pl/20210224338529/trendy-bizuteryjne-w-sezonie-wiosna-lato-2021-dodatki-z-kwiatami

koniczek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:18 pm

Re: Portal dla kobiet

Post autor: koniczek »

Jeśli chodzi o portale kobiece to teraz jest ich bardzo dużo. Dzięki temu bez problemu możemy znaleźć to czego poszukujemy. I tak na przykład między innymi udało mi się dowiedzieć, że niedaleko mnie jest bardzo dobra pralnia chemiczna i do tego w miarę tania. Także od razu poszukałam ich strony pralnia-warszawianka/pl/ dzięki której dowiedziałam się, że wszystko można załatwić telefonicznie także odbiór prania. Także jak dla mnie jest to rewelacyjne rozwiązanie.

koleżka
Posty: 520
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:39 am

Re: Portal dla kobiet

Post autor: koleżka »

Dla kobiet a szczególnie dla młodych mam ważne są porady dot małych dzieci. Mnie zainteresował ten artykuł tu bee/pl/ulewanie-u-noworodka-przyczyny-jak-zaradzic-a-1060.html Dowiedziałem się z niego jakie są przyczyny ulewania u niemowląt. Jak postępować i kiedy należy udać się z dzieckiem do lekarza. Bo obfite i czeste ulewanie może by spowodowane np alergią pokarmową.

malinowa
Posty: 431
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Portal dla kobiet

Post autor: malinowa »

Ja ostatnio trafiłam na dzieciaczkowo-kolorowo.blogspot/com/2015/12/taka-ja-czyli-liebster-blog-award.html i muszę przyznać, ze to bardzo fajna strona dla kobiet i nie tylko. Można znaleźć tam sporo ciekawych artykułów.

stella93
Posty: 288
Rejestracja: pn sty 27, 2020 7:27 pm

Re: Portal dla kobiet

Post autor: stella93 »

Typowych portali dla kobiet nie znam, ale wiem, że na wielu stronach można na przykład nakierować się na coś takiego, co ogólnie pozwoli nam być lepszą sobą. Tutaj venus-and-mars/com/jak-zadbac-o-siebie-w-kilku-krokach/ na przykład piszą o dbaniu o siebie. A to portal ogólny, na pewno nie kobiecy.

papierowa
Posty: 39
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:49 pm

Re: Portal dla kobiet

Post autor: papierowa »

"Sporo porad na każdy tematy można znaleźć na stronie azymo/pl/

Jest to strona poświęcona rodzinie,finansom,wszystkim tym,co związane z naszym codziennym życiem jak i tym zawodowym.Strona zawiera sporo porad,wskazówek,dla każdego z wielu dziedzin.Dowiemy się z niej jak porównać kredyty,jak je wybierać,który bank ma najlepsze oferty,jak wziąć kredyt bezpiecznie i mądrze.
"

Iza19978
Posty: 308
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:04 pm

Re: Portal dla kobiet

Post autor: Iza19978 »

Polecam portal dla kobiet w ciąży i mam mustela/pl/. Korzystam z niego regularnie zarówno do kupna produktów jak i po porady. Eksperci w ciekawych artykułach odpowiadają na najistotniejsze pytania. Można znaleźć tam wiele informacji o dzieciach, przebiegu ciąży i macierzyństwie.

ODPOWIEDZ