Kosmetyki do pielęgnacji stóp

koniczek

Kosmetyki do pielęgnacji stóp

Post autor: koniczek »

Hejka wszystkim. Zbliżają się cieplejsze dni dlatego też i najwyższa pora wziąć się za wygląd naszych stóp. Wiadomo, że przez okres jesienny czy też zimowy zapominamy o naszych stopach. A że teraz chcemy bardziej je uwidocznić dlatego szukam dobrych kosmetyków do ich pielęgnacji. Szperając w necie trafiłam na taką ofertę perfumesco/pl/kosmetyki-do-stop i dla wypróbowania zamówiłam kilka kosmetyków

totko

Re: Kosmetyki do pielęgnacji stóp

Post autor: totko »

A jak dbać o paznokcie, które się rozdwajają, łamią i wręcz nie chcą rosnąć? To też wazne, aby wiedzieć jak w takim przypadku działać i u mnie najlepiej sprawdziła się odżywka eveline 8w1. Daje paznokciom piękny melczny kolor.
Obrazek

koleżka

Post autor: koleżka »

Jeżeli chodzi o kosmetyki to moja znajoma ma swoje sprawdzone sklepy i stawia na ofertę drogerii Dr Zdrowie. Bardzo dobre kosmetyki wysokiej jakości jak na przykład elancyl my coach Idealnie odżywia i wygładza skórę i kosztuje niewiele.

pinata

Post autor: pinata »

Jeżeli o stopy chodzi, to jak najbardziej warto zdecydować się na pedicure. Tutaj: https://easynails.pl/manicure-i-pedicur ... zaskakuja/ znajdziecie pomysły na ciekawe wzory, zarówno przy pedicure jak i manicure :) A sam salon bardzo profesjonalnie podchodzi do ich wykonania.

unknown

Post autor: unknown »

Regularnie stosowałam kosmetyki do pielęgnacji stóp, ale w pewnym momencie zaczęły się nadmiernie pocić i nie znałam przyczyny. Na własną rękę stosowałam preparaty na nadmierne pocenie się, ale niestety nic nie pomogły. Na wizycie w http://www.instytutpodologiczny.pl dowiedziałam się co jest powodem tego schorzenia i udzielono mi fachowej pomocy w krótkim czasie. Takiego schorzenia nie wolno bagatelizować, dlatego polecam podolog Rzeszów z czystym sumieniem.

ODPOWIEDZ