Dieta wegańska

Awatar użytkownika
smerf
Posty: 497
Rejestracja: wt sie 27, 2019 12:02 pm

Dieta wegańska

Post autor: smerf »

Cześć, zastanawiam się ostatnio nad przejściem na dietę wegańską, jednak kompletnie nie wiem jak na razie jak się takie dania gotuje. Dlatego chciałbym na początku spróbować z cateringiem. Znacie może jakąś sprawdzoną firmę, która oferuje właśnie catering wegański? Dużo dobrego w internecie słyszałem o tej firmie https://www.catering-dieta.pl/nasze-die ... a-weganska . Co o nie sądzicie? Dajcie znać, będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc!
z doświadczenia wiem, że nawet najlepsza kawa w samotności nie smakuje tak dobrze jak przeciętna w dobrym towarzystwie

Monika
Posty: 355
Rejestracja: sob lut 29, 2020 9:29 am

Re: Dieta wegańska

Post autor: Monika »

"Ja również zastanawiam się nad przejściem na dietę wegańską. Planuję właśnie zakupy i zastanawiam się, jaki dodatek do obiadu będzie najzdrowszy i najlepszy. Co powiecie na kaszę gryczaną niepaloną, taką jak na stronie internetowej jawo2008/pl/105-kasza-gryczana-niepalona.html? Jakie wegańskie potrawy można z jej użyciem przygotować?"

Runa
Posty: 80
Rejestracja: pt maja 08, 2020 3:52 pm

Re: Dieta wegańska

Post autor: Runa »

"Ja bym się na Twoim miejscu nie przejmowała gotowaniem tylko znalazła firmę cateringową dietly/pl/catering-dietetyczny/gniewkowo , która skomponowałaby dla Ciebie właśnie taką dietę pudełkową. Przeglądając tą stronę, znalazłam w menu różne propozycje jadłospisów. Osobiście jeszcze nie wiem, z jakiego skorzystam, ale wiem, że chciałabym dzięki temu trochę schudnąć."

migotka
Posty: 60
Rejestracja: czw sty 30, 2020 10:35 pm

Re: Dieta wegańska

Post autor: migotka »

"Przy takiej diecie bardzo łatwo jest wyjałowić organizm z potrzebnych witamin więc warto pamiętać by je uzupełniać. Jednym z fajnych sposobów ich uzupełniania jest picie bee/pl/bio-food-sok-z-burakow-kiszonych-500-ml-bio_p13834.html posiada witaminy które organizmowi są bardzo potrzebne."

Kinia
Posty: 85
Rejestracja: śr lip 15, 2020 4:42 pm

Re: Dieta wegańska

Post autor: Kinia »

"W diecie wegańskiej warto pamiętać o uzupełnianiu białka, tłuszczy a także witamin. Kiedyś gdy chciałam zrezygnować całkowicie z mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego sięgałam po orzechy pecan - ceneo/pl/Bakalie/Rodzaj:Orzechy_pecan.htm . W diecie wege warto wpisać je do codziennego jadłospisu."

dudka
Posty: 254
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:40 pm

Re: Dieta wegańska

Post autor: dudka »

"Warto rozważyć też dietę oczyszczającą, taką sokową :) Ja zamawiam od jakiegoś czasu zestawy z firmy Nuja nuja/pl/dieta-oczyszczajaca-59. Jestem zadowolona bo soki są smaczne i pożywne, trzeba tylko pamiętać o tym by przechowywać je w lodówce. Plus za przystępne ceny i szybką dostawę :)"

morwa
Posty: 91
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:45 pm

Re: Dieta wegańska

Post autor: morwa »

"Trzeba pamiętać, ze każdy z nas jest inny i to właśnie pod katem zapotrzebowania danego organizmu powinna być dobierana dieta. Moim zdaniem najbardziej optymalna dla każdego będzie taka dieta pełnowartościowa sofra/com/pl/instytut-zdrowia-sofra-w-karpaczu/dieta-pelnowartosciowa/. Idealna dla osób, które są zdrowe ale pragną odżywiać się zdrowo, mają spadki nastroju czy są po przejściu chorób takich jak covid."

pinata
Posty: 406
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:34 am

Re: Dieta wegańska

Post autor: pinata »

"Ja też zaczęłam przygodę z dietą wegańską i powiem wam, ze super się czuję. Z tym, że ja mam problemy z czasem jeśli chodzi o gotowanie i korzystam z cateringu dietetycznego cateromarket/pl/catering-dietetyczny/katowice Przynajmniej wszystkie posiłki są różnorodne i nie ma nudy."

buniala
Posty: 65
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:22 pm

Re: Dieta wegańska

Post autor: buniala »

"Czasem zdarza się tak, że samodzielne odchudzanie nie pomaga. Albo źle dopasowujemy dietę, albo nie mamy motywacji i bardzo szybko wracamy do tego, co wcześniej się z nami działo. To oczywiście nie przechodzi obojętnie obok naszego samopoczucia, czujemy się coraz gorzej, szczególnie, kiedy kilogramy wracają. Ja postanowiłam spróbowac tej diety bo mam hashimoto rudaslaska/com/pl/is,nietypowych-objawow-hashimoto-jest-duzo-na-czesc-z-nich-pomoze-dieta,270925,1421118.html"

misiowa
Posty: 329
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:55 pm

Re: Dieta wegańska

Post autor: misiowa »

"W sumie to wystarczy w sieci poszukać sobie odpowiednią firmę w swoim rejonie w sieci. Ja przykładowo tak robiłam i wpadłam na Fit Kalorie link . Planuje się do nich zgłosić, bo wartościowe posiłki oferują i w odpowiednich proporcjach kalorycznych."

ODPOWIEDZ