Jak pomóc alkoholikowi

pinata
Posty: 408
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:34 am

Re: Jak pomóc alkoholikowi

Post autor: pinata »

Też jestem zdania, że terapia będzie tutaj strzałem w dziesiątkę. Od siebie bardzo polecam Centrum Terapii centrum-terapii/pl/ Mają kilka oddziałów na terenie Polski, w takich miastach jak Kraków, Wrocław i Warszawa.

Nina
Posty: 87
Rejestracja: śr wrz 09, 2020 8:55 am

Re: Jak pomóc alkoholikowi

Post autor: Nina »

Jedynym dobrym sposobem aby pomóc alkoholikowi to go po prostu wspierać i dążyć do tego aby zgodził się na terapię w ośrodku. Niedawno mój krewny dostał się do placówki o nazwie Kryształowy Płomyk i jest bardzo zadowolony z warunków pobytu oraz leczenia.

olga31
Posty: 210
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:28 pm
Kontakt:

Re: Jak pomóc alkoholikowi

Post autor: olga31 »

Leczenie alkoholizmu i innych nałogów nie jest proste. Dlatego warto sięgać po różne metody. Wiele osób sięga na biorezonans. To bezpieczna i skuteczna metoda, która nie obciąża organizmu, a przy okazji nie koliduje z innymi konwencjonalnymi terapiami. Popatrz tu biorezonans-mokotow/pl/ - u nich możliwe jest przeprowadzenie takiej terapii.

koleżka
Posty: 521
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:39 am

Re: Jak pomóc alkoholikowi

Post autor: koleżka »

Jeśli nie pomaga tradycyjne leczenie to trzeba wspomóc się specjalistycznymi terapiami jak ta https://karinaabraham.pl/ Sesja to półtorej godziny niezwykłej podróży w głąb siebie, podczas której klient, operator oraz telepata sięgają do uniwersalnego wymiaru świadomości. To właśnie stamtąd pozyskiwane są tak istotne dla klienta informacje, które pozwolą na zmianę podejścia do życia. Na pewno warto wykorzystać tą opcję.

kamis
Posty: 247
Rejestracja: pn cze 08, 2020 1:56 pm

Re: Jak pomóc alkoholikowi

Post autor: kamis »

Uważam, że w przypadku uzależnienia trzeba jak najszybciej udać się po specjalistyczną pomoc. Odpowiednim wyborem będzie z pewnością terapeuta uzależnień i współuzależnień Poznań: https://www.terapiapoznan.pl/terapeuta- ... zaleznien/ . Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat działalności tej placówki.

ODPOWIEDZ