Zdrowa żywność

kasiunia
Posty: 414
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:15 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: kasiunia »

Zdrowa żywność to jeden z elementów naszego zdrowia w ogóle. Innym ważnym elementem jest uprawianie sportów - w ogóle chodzi właśnie o ruch, regularny ruch. Czasami jednak musimy wspomóc się wizytą u lekarza specjalisty a mnie ostatnio dolegliwości zmusiły do wizyty u fizjoterapeuty. Efekty zabiegów widać już po kilku odwiedzinach w gabinecie. Zauważyłam ,że zaszły tam spore zmiany. Wprowadzono nowe oprogramowanie do obsługi gabinetu dzięki czemu bezpieczeństwo elektronicznej dokumentacji medycznej znacząco wzrosło.

Liktu
Posty: 22
Rejestracja: pt lut 07, 2020 10:51 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Liktu »

Warto pamiętać też o ziołach, które powinny być integralną częścią zdrowej diety :) Jeśli szukacie dobrej jakości ziół, to zajrzyjcie tu: zdrowyziolowy/pl/pl/menu/polskie-ziola-157.html

weSzi
Posty: 272
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: weSzi »

Też patrzę na to by zdrowo się odżywiać. Już zrezygnowałam ze słodzonych napojów i zastanawiam się czym je zastąpić. Pomyślałam, że takie soki wielowarzywne fitorsweet/pl/naturalne-napoje/soki-i-inne-napoje/soki/soki-warzywne/wielowarzywny będą najlepszym pomysłem, w końcu zdrowe i to produkty BIO

kamilafiola
Posty: 180
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:22 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: kamilafiola »

Coraz większa ilość osób decyduje się na wegańskie jedzenie z różnych powodów, zarówno ideologicznych jak i zdrowotnych. Słyszeliście, że w Poznaniu powstała pierwsza wegańska cukiernia? Koniecznie musicie zajrzeć na wegekafej/pl/ aby dowiedzieć się na jej temat więcej. Oprócz tego proponują też ciasta bez orzechów lub z wykluczeniem poszczególnych składników. Klienci i ich potrzeby są dla nich najważniejsze, więc z pewnością będziecie bardzo zadowoleni.

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: totko »

Ja na pewno polecam Wam rzepakowy olej , bo w kuchni to zdrowe rozwiązanie, bo taki olej ma wiele zdrowych właściwości. Wiadomo, że smażenie na oleju powszechnie jest uważane za tłuste i niekoniecznie zdrowe, ale pamiętajmy o tym, że olej używany jest też w czystej i nieprzetworzonej postaci do różnych dań.

koleżka
Posty: 521
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:39 am

Re: Zdrowa żywność

Post autor: koleżka »

Jeżeli chodzi o zdrową żywność to idealny będzie sklep internetowy Dom Smaków. Zakupisz tam prawdziwy makaron włoski, przetwory owocowe i wiele innych produktów spożywczych. Na pewno ich oferta przypadnie ci do gustu a co najważniejsze ceny i szybka dostawa do domu.

mariusz
Posty: 158
Rejestracja: ndz wrz 20, 2020 1:00 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: mariusz »

Bardzo duży wybór zdrowej żywności dostaniecie w tym sklepie tu bee/pl/t/zdrowa-zywnosc Zdrowa żywność dla dorosłych i dla dzieci. Są tu min makarony, kasze, płatki, napoje itp. A wszystko w dobrych promocyjnych cenach.

kasiunia
Posty: 414
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:15 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: kasiunia »

Zdrowe odżywianie się to jeden z fundamentów zdrowego trybu życia. Pamiętajmy więc by spożywać żywność jak najmniej przetworzoną. W polskiej kuchni dużą rolę odgrywają produkty smażone ,musimy więc pamiętać by używać oleju o dobrych właściwościach do smażenia. Takie właściwości ma olej rzepakowy a kluczowa jest temperatura dymienia wynosząca 242 st.C.

malinowa
Posty: 431
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Zdrowa żywność

Post autor: malinowa »

Ja bardzo chciałam zdrowo jeść. Nie miałam jednak pomysłu na posiłki ani czasu na przygotowywanie jej. Tutaj primate.diet/malpie-miasta/zabrze znalazłam świetną dietę pudełkową i jestem na niej już trzy miesiące.

Torvii
Posty: 286
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 4:02 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Torvii »

Bez wątpienia - najzdrowsza żywność to taka, jaką przygotowujemy samodzielnie w domu. Zobaczcie sobie np na dżemy czy konfitury. Takie sklepowe nie umywają się absolutnie do tych robionych własnoręcznie w domu. Ja robię np konfiturę z płatków róży - podrzucę Wam przepis: superbutelki/pl/pl/blog/Tradycyjna-konfitura-z-pachnacych-platkow-dzikiej-rozy/81 nie ma w niej oczywiście nic a nic "chemii" - a jest przepyszna!

ODPOWIEDZ