Stres - jak z nim walczyć?

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Stres - jak z nim walczyć?

Post autor: totko »

Dobrze znaleźć sobie jakieś hobby, w wolnym czasie coś aktywnego porobić. Mi wtedy stres dużo spadł, zacząłem jeździć konno. Teraz zdobywam już złotą odznakę o której piszą tutaj equishop/com/pl/blog/zlota-odznaka-jezdziecka-czy-warto-ja-zdac-n51 i warto ją zdać zdecydowanie.

Bielawa
Posty: 117
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 5:24 pm

Re: Stres - jak z nim walczyć?

Post autor: Bielawa »

"Od początku tej okropnej wojny w Ukrainie nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Pomagałam znajomym, który wozili dary na Ukrainę, słyszałam co opowiadali każdym kursie. Kiedy chodziłam po ulicach mojego miasta wyobrażałam sobie jakby wyglądały nasze zbombardowane ulice. Nie mogłam kupić się na pracy. Moja przyjaciółka, która stosuje ajurwedę przyniosła mi kapsułki ajuwedyjskie Ashwagandha - Aurospirul. Nie wiedziałam, że można sobie tak łatwo pomóc. Ashwagandha to jedno z bardziej znanych i cenionych ziół w Ajurwedzie. zielonysklep/com/kapsulki-ashwagandha-aurospirul

[img]https://static4.redcart.pl/templates/images/thumb/25154/1500/1500/pl/0/templates/images/products/25154/b0df3296ec75d0c8cfa5a0b7453c2d84.png[/img]
"

romanj
Posty: 121
Rejestracja: pn paź 26, 2020 9:00 pm

Re: Stres - jak z nim walczyć?

Post autor: romanj »

Nie ma nic lepszego na stres niż olejek cbd :) Kilka kropel i od razu człowiek jakiś taki zadowolony, spokojny. Dla dziewczyn mogę polecić olejek pomarańczowy z Alba Hemp, mają ciekawy smak i zapach, moja dziewczyna mówi że to jej ulubiony :lol:

koleżka
Posty: 521
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:39 am

Re: Stres - jak z nim walczyć?

Post autor: koleżka »

Z stresem można walczyć na wiele sposobów ale ja bym stawiał na holistyczne podejście i alternatywne terapie jak terapia kwantowa Więcej na jej temat na witrynie Quantec i naprawdę polecam się zapoznać bo wszystko jest oparte na badaniach z zakresu fizyki kwantowej. Metoda jest nowatorska ale skuteczna i poparta masą badań.

pinata
Posty: 408
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:34 am

Re: Stres - jak z nim walczyć?

Post autor: pinata »

Na stres może pomóc Ci skuteczny i tani olejek CBD, polecam odwiedzić stronę https://openhemp.pl/produkt/olejek-cbd- ... iczny-mct/ . Olejek ten zawiera 100% olej organiczny MCT, który jest doskonałym nośnikiem dla kannabidiolu (CBD). Dzięki temu olejek ten może pomóc w łagodzeniu bólu, zmniejszeniu objawów stresu i nerwowości.

ODPOWIEDZ