Krem do depilacji

Awatar użytkownika
Gabrie49

Krem do depilacji

Post autor: Gabrie49 »

Cześć! Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupieniem kremu do depilacji. Korzystał ktoś z was z takiej oferty? Polecicie jakiś konkretny sklep? Wczoraj poszperałem trochę w internecie i trafiłem na ten link https://drogeriadlaciebie.pl/Kremy-c196 . Z tego co widzę to mają oni bardzo atrakcyjne ceny. Co o tym sądzicie?
Uzdrawiając i doskonaląc nas samych i nasze najintymniejsze relacje, uzdrawiamy i doskonalimy całokształt naszych relacji międzyludzkich i świat, w którym żyjemy.

zieleń

Re: Krem do depilacji

Post autor: zieleń »

Krem do depilacji to zawsze jakieś rozwiązanie, lecz niestety na długo to nie wystarczy. Dlatego też ja tam rozważam zabieg z depilacji laserem. Bo to może i jest troszkę droższe ale z pewnością skuteczniejsze rozwiązanie. Widziałam, że w klinice SkinClinic mają super oferty właśnie takiej depilacji i to z użyciem lasera Vectus który to jest jednym z najbardziej nowoczesnych laserów dostępnych na naszym rynku

Monika

Post autor: Monika »

A czy nie lepiej byłoby się zdecydować na depilację woskiem w profesjonalnym salonie kosmetycznym? Widziałam ostatnio na stronie internetowej jadoreinstytut/com/depilacja-woskiemm że na przykład JAdore Instytut w Krakowie oferuje taka depilację po całkiem przystępnych cenach ;) Co Wy na to?

koniczek

Post autor: koniczek »

Witajcie. Skoro mowa o kremach do depilacji to ciekawa jestem czy robicie sobie depilacja brwi regularnie? Bo moja córka to chyba co dwa tygodnie chodzi na tego typu usługi i zastanawiam się czy to przypadkiem nie za często. Dlatego też chciałabym się od Was dowiedzieć czy to zupełnie normalne, że tak często się chodzi do kosmetyczki na depilację brwi? Bo jednak jak się podliczy każdorazową taką wizytę to zrobi się z tego całkiem niezła sumka na koniec miesiąca

pandemia

Post autor: pandemia »

Dla mnie golenie się kremem jest masakryczne, nigdy moje włoski się nie poddawały i i tak musiałam dogalać maszynką. A teraz jestem po depilacji laserowej klinikamiracki/pl/epilacja-laserowa/ więc mam spokoj

misiowa

Post autor: misiowa »

A tak z innej nieco beczki... Czy wiecie dlaczego przykładowo wychodzą krostki po goleniu tradycyjnym ? A dlaczego przykładowo po depilacji woskiem nie ma czegoś takiego- przynajmniej tak słyszałam. Z jakiej metody depilacji wy korzystacie?

Klariska

Post autor: Klariska »

Ja przestałam depilować się samodzielnie, zawsze miałam odczyn alergiczny to po maszynce albo wosku a już nie wspomnę o tych magicznych kremach ... masakra . Siostra mi poleciła depilację nóg i bikini laserowo w Łodzi w Novoderm novoderm/pl , skorzystałam i efekty są rewelacyjne. W końcu mam z głowy maszynki jednorazowe i resztę :)

papierowa

Post autor: papierowa »

Ile kobiet, tyle opinii,jedne wolą wosk do depilacji, a inne wybierają krem.Nie ma chyba jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie,ale temat podejmuje świetnie napisany artykuł na ten właśnie temat trustedcosmetics/pl/krem-czy-wosk-do-depilacji-sposoby-na-gladka-skore/
Warto na niego zerknąć i może zmienić coś w swojej codziennej depilacji.

pinata

Post autor: pinata »

Ja nie widziałam żadnych efektów po kremach do depilacji, więc zdecydowałam się na depilację woskiem. Tutaj efekty były lepsze, ale niestety nabawiłam się podrażnień. Wszystko przez to, że zabieg wykonywalam w domu bez wiedzy. Na szczęście tu: https://easywaxing.pl/pl/blog/podraznie ... ie-radzic/ znalazłam informację, jak radzić sobie w tym przypadku.

ODPOWIEDZ