Dentysta

pinata
Posty: 408
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:34 am

Re: Dentysta

Post autor: pinata »

Chodziłam do różnych gabinetów stomatologicznych i wszędzie świeżo założone plomby wypadały, w końcu trafiłam do Kliniki dentystycznej medykus.eu i mój koszmar się skończył, wyleczyłam zęby i jestem zadowolona :)

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Dentysta

Post autor: totko »

Profilaktyczne wizyty są bardzo ważne, jeśli odpowiednio chcemy zadbać o swoje zęby, dlatego myślę, że warto byłoby sprawdzić sobie ortodontę, który spełni Wasze oczekiwania. Myślę, że gabinet ortodontica/pl/ może być odpowiednią propozycją.

Torvii
Posty: 286
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 4:02 pm

Re: Dentysta

Post autor: Torvii »

Wybór dobrego dentysty jest ważny, bo leczenie zębów to poważna sprawa. Ja chodzę prywatnie do stomatologa do centrum danea/pl/ . Tam mają super wyposażony gabinet, w którym można wykonać pełną diagnostykę i profesjonalne leczenie. No i oczywiście przyjmują tam świetni dentyści, którzy leczą bez bólu nawet trudne przypadłości.

misiowa
Posty: 329
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:55 pm

Re: Dentysta

Post autor: misiowa »

Nie ma nic gorszego, jak ból zęba, a tutaj jest niedziela i wszystko jest pozamykane. Ja na szczęście w sieci znalazłam pogotowie dentystyczne NISDB, które jest otwarte w niedziele i święa. Tam bardzo sprawnie przeprowadzili wyrwanie zęba niedziela, a mój mąż odczuł pełną ulgę.

malinowa
Posty: 431
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Dentysta

Post autor: malinowa »

Ja dzisiaj dostałam namiary na dentysta dziecięcy poznań - mojstomatolog/pl/oferta/stomatologia-dziecieca i chce umówić tam dzieciaki na wizytę kontrolną. Słyszałam, że to bardzo dobry stomatolog z odpowiednim podejściem do dzieci.

pinata
Posty: 408
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:34 am

Re: Dentysta

Post autor: pinata »

Jeśli jesteście z Wągrowca, to gorąco polecam centrum stomatologii http://gabinetzdrowezeby.pl/ - zwłaszcza jeśli szukacie dentystów dla swoich dzieci. Gwarantuję wam, że nie znajdziecie lepszego gabinetu pod tym względem, tam mają świetne podejście do dzieci, na spokojnie.

dudka
Posty: 254
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:40 pm

Re: Dentysta

Post autor: dudka »

Oj tak, nikomu nie życzę bólu zęba... najważniejsze jest to by regularnie odwiedzać stomatologa, robić przeglądy i od razu leczyć wszelkiego rodzaju ubytki. Natomiast jeśli chodzi o sprawdzoną klinikę stomatologiczną to w Brodnicy warto wybrać się do Perfect Smile https://perfektsmile.pl/. Doświadczeni lekarze, nowoczesny sprzęt a do tego rozsądne ceny i szybkie terminy.

ODPOWIEDZ