Wyposażenie kuchni

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: totko »

Do kuchni tutaj gama-sklep/com/pl/a/390-uklad-mebli-w-kuchni macie fajne meble i dodatki też. Ja zamawiałem tam jakiś czas temu meble i fajna jakość, ceny też mają raczej niskie, zobaczcie całą ofertę teraz.

malinowa
Posty: 431
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: malinowa »

Meble kuchenne znajdziesz m.in w Salonach Agata! Polecam ten artykuł rp/pl/handel/art18894461-skad-sie-biora-dobre-opinie-o-salonach-agata na temat salonów Agata. Ja lubie ten sklep. Mam wiele mebli stamtąd i jestem z nich bardzo zadowolona.

kamilafiola
Posty: 180
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:22 pm

Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: kamilafiola »

Jeśli posiadacie własny lokal gastronomiczny i chcecie, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik to warto zainwestować w dobrej jakości sprzęty. Na pewno idealnie w takim miejscu sprawdzą się dzielarki do ciast, dzięki którym poziom estetyki będzie na najwyższym poziomie. Na stronie multigastro/pl/dzielarki-zaokraglarki możecie poznać ofertę sprawdzonej firmy, która posiada różne modele i typy urządzeń.

kaczusia
Posty: 140
Rejestracja: czw cze 25, 2020 10:59 am

Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: kaczusia »

Jeśli planujesz otwarcie restauracji to możesz też zajrzeć do sklepu internetowego Polmarkus: sklep.polmarkus/com/pl/okragle/rant-aluminiowy-okragly-sr-20-cm-h-6-cm . Znajdziesz tam bardzo duży wybór różnych akcesoriów i sprzętu do profesjonalnej gastronomii. Może akurat trafisz na to, co jest Ci potrzebne do prowadzenia Twojego biznesu.

pandemia
Posty: 270
Rejestracja: śr paź 28, 2020 11:58 am

Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: pandemia »

pomyslcie tez o szkle :D ja jak sie przeprowadzalam to totalnie zapomnialam, ze przydalyby sie jakies kieliszki na wino chociazby :D niedawno ciekawe propozycje na kieliszki vola art of deco widzialam online, swietnie sie prezentuja :)

misiowa
Posty: 329
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:55 pm

Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: misiowa »

A ja muszę się też pochwalić, że otwieram swój biznes... A dokładniej pisząc otwieram swoją cukiernię i teraz powolutku rozglądam się już za wyposażeniem. Przypadkiem już znalazłam firmę elhandel/pl/pisaki-do-tortow-c-2_140.html , której ofera wydaje się być naprawdę ok - może ich kojarzycie? Czy polecacie?

ODPOWIEDZ