Odmładzanie skóry

Awatar użytkownika
smerf
Posty: 497
Rejestracja: wt sie 27, 2019 12:02 pm

Odmładzanie skóry

Post autor: smerf »

Chcecie skorzystać z zabiegu odmładzania skóry we Wrocławiu? Szukacie profesjonalnego salonu kosmetycznego? Osobiście mogę wam polecić tą stronę https://coco-time.pl/phformula-peeling-chemiczny/ . Sam skorzystałem z ich usług i nie zawiodłem się. Gołym okiem widać, że są to specjaliści w tej dziedzinie. Polecam!
z doświadczenia wiem, że nawet najlepsza kawa w samotności nie smakuje tak dobrze jak przeciętna w dobrym towarzystwie

koszykarka
Posty: 40
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:26 pm

Re: Odmładzanie skóry

Post autor: koszykarka »

"Jeśli chodzi o odmładzanie skóry, to ja raczej skłaniam się za stosowaniem naturalnych kosmetyków, a nie zabiegami, których skutki mogą być różne.

Ostatnim moim odkryciem w pielęgnacji skóry ust jest serum yasmeen/pl/wielka-wyprzedaz/shamasa-serum-do-ust-10-ml.html dostępne obecnie w atrakcyjnej, promocyjnej cenie.

Zawiera ono olej z opuncji figowej, naturalny botoks,witaminę E, co sprawia,że świetnie nawilża skórę, odżywia, ujędrnia, a co za tym idzie , naturalnie ją odmładza.
"

dingdong
Posty: 227
Rejestracja: pt lis 20, 2020 8:31 am

Re: Odmładzanie skóry

Post autor: dingdong »

Wiecie co, ja w tym temacie dopiero raczkuję, ale wydaje mi się, że picie oleju na czczo też bardzo dobrze działa na skórę i włosy, ale też i na gospodarkę hormonalną.Zawiera dużo kwasów omega 3 i omega-6 , więc warto po niego sięgnąć. Myślę, że wielu dietetyków, kosmetologów i specjalistów ginekologów wam o tym powie.

morwa
Posty: 91
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:45 pm

Re: Odmładzanie skóry

Post autor: morwa »

"wystarczy kupić dobry kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry :) u mnie świetnie sprawdza się na przykład to serum multipeptydy z serii Serum Shot z Eveline. Wypełnia drobne zmarszczki, odżywia i ujędrnia skórę. mozna kupić je teraz na promocji w hebe :)



[img]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3984b58adf92.jpg[/img]
"

malinowa
Posty: 431
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Odmładzanie skóry

Post autor: malinowa »

Zobacz sobie ofertę tej kliniki saywowclinic/pl/ Mają wiele zabiegów! Ja myślę o modelwoaniu sylwetki. Chcę pozbyć się cellulitu i ujędrnić ciało po odchudzaniu. Schudłam ponad 20 kilogramów, ale skóra nie jest w dobrym stanie.

malutka
Posty: 126
Rejestracja: śr paź 21, 2020 12:04 am

Re: Odmładzanie skóry

Post autor: malutka »

w pewnym wieku już nie wyglądamy jak kiedyś, także warto jest pomyśleć o zabiegach medycyny estetycznej. Na szczęście są one coraz bardziej popularniejsze i ludzie zupełnie normalnie do tego już podchodzą. Dlatego takie miejsca jak klinika Novoderm novoderm/pl/ zyskują coraz większą popularność.

kasiunia
Posty: 414
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:15 pm

Re: Odmładzanie skóry

Post autor: kasiunia »

Kąpiele kochane ,kąpiele - z użyciem odpowiednich substancji. Nasze ciało ,nasza skóra tego potrzebują. Używacie może te kule do kąpieli - madamnatura/pl/cialo/sole-olejki-do-kapieli-cialo/ ?To naturalne kosmetyki ,które naszej skórze się przydadzą a ona odwdzięczy się ładnym wyglądem i jędrnością.

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Odmładzanie skóry

Post autor: totko »

"Polecam zacząć stosować serum z kwasem glikolowym. Szczególnie polecam to od eveline - w moim przypadku okazało się być bardzo skuteczne, a do tego nie jest drogie, więc naprawdę warto je mieć.

https://i.ibb.co/HgCMjSg/received-1683228058709781.jpg[/img]
"

misiabela
Posty: 283
Rejestracja: pn paź 12, 2020 7:47 pm

Re: Odmładzanie skóry

Post autor: misiabela »

Powiem wam, że odpowiednio dobrana do wieku pielegnacja tez moze zdzialac cuda :) wiem cos o tym

koleżka
Posty: 520
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:39 am

Re: Odmładzanie skóry

Post autor: koleżka »

Jak chcesz odmłodzić skórę to polecam wykorzystać możliwość tej marki https://esklep.bielenda.pl/ która podchodzi holistycznie do pielęgnacji skóry całego ciała. Ich kosmetyki są naturalne i świetnie się sprawdzają o czym mogą zaświadczyć miliony zadowolonych klientek.

ODPOWIEDZ