Kosmetyki do tatuażu

Kinia
Posty: 85
Rejestracja: śr lip 15, 2020 4:42 pm

Kosmetyki do tatuażu

Post autor: Kinia »

"Hej, jeżeli macie tatuaże i chcecie aby cały czas świetnie się prezentowały to polecam zakupić jakieś dobre kosmetyki do pielęgnacji. Ja sama zamawiam kosmetyki ze strony beardman/pl/kategoria/pielegnacja-tatuazu i jestem bardzo zadowolona."

dudka
Posty: 254
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:40 pm

Re: Kosmetyki do tatuażu

Post autor: dudka »

"myślę, ze zwykły tradycyjny octenisept w zupełności wystarczy, przynajmniej u mnie tak było :) to jak przebiega proces gojenia zależy też od tego w jakich warunkach tatuaż zostanie wykonany. Jak szukacie sprawdzonego studia w Warszawie to polecam Jah Love Tattoo facebook/com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10154746686556226. W zespole pracuje kilka osób, każdy z nich specjalizuje się w czymś innym, warto przejrzeć fotki na ich profilu :)"

morwa
Posty: 91
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:45 pm

Re: Kosmetyki do tatuażu

Post autor: morwa »

"dudka nie sposob sie z Toba nie zgodzic :) sama tez chodzę do Jah love Tattoo :) naprawdę fajne miejsce, piękne tatuaże."

Torvii
Posty: 286
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 4:02 pm

Re: Kosmetyki do tatuażu

Post autor: Torvii »

Zajmujecie się wykonywaniem tatuaży i chcecie doskonalić swoje umiejętności w tej branży? Zerknijcie na kursy tatuowania oferowane przez paredo/pl/tatuaz/. Tu możecie skorzystać z indywidualnego kursu tatuowania przygotowanego przez doświadczonych tatuatorów. Kurs zawiera rozbudowaną część praktyczną, a wszystkie ćwiczenia wykonuje się na modelach.

misiowa
Posty: 329
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:55 pm

Re: Kosmetyki do tatuażu

Post autor: misiowa »

O fajnie, to już teraz wiem, jak zadbać o swój tatuaż, który niedługo sobie wykonam. Długo się zastanawiam nad tym i doszłam do wniosku, że czas zrealizować swoje marzenie i zrobić sobie dziarkę. Dowiedziałam się więc o studiu skytattoo.net/ , które wykonuje rewelacyjne tatuaże i chce się do nich wybrać.

ODPOWIEDZ