Budowanie i projektowanie

malinowa
Posty: 340
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: malinowa »

Na pewno przyda wam się firma, która ogarnie prace ziemne gdańsk wokół domu. Od siebie mogę polecić Fb-jelcz. To firma do zadań specjalnych. Poza pracami ziemnymi zajmuje się również brukarstwem.

krystynka
Posty: 100
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:54 am

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: krystynka »

Koniecznie zleć remont fachowcom. Remont to duży stres, a fachowcy sobie z nim poradzą bezproblemowo. Polecam Tobie remonty i wykończenia wnętrz, usługi remontowe Poznań: https://www.remonty.w.poznaniu.pl/ .

kasiunia
Posty: 219
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:15 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: kasiunia »

Wiadomo ,że zanim zaczniemy budować trzeba najpierw załatwić odpowiadający nam projekt budowlany. Kiedy jednak zaczniemy już budowę z pewnością napotkamy na temat schodów. Czasami , szczególnie do piwnicy są toschody betonowe. Czy są sposoby by jakoś takie schody zabezpieczyć ? Jeden ze sposób to ułożenie płytek na schodach ale czy będą one bezpieczne? - moim zdaniem będą śliskie. Inny sposób to pomalowanie schodów i takie rozwiązanie polecam , z zastosowaniem specjalnej farby Nobiles.

totko
Posty: 405
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: totko »

Czy pokrywa lub właz rewizyjny do piwnicy to będzie odpowiednie rozwiązanie, jeśli nie jest on codziennie użytkowana, a tylko raz na jakiś czas? Widzę, że stosuje się takie rozwiązania, ale ja jeszcze nie mam na ten temat dużej wiedzy. Na ten moment polecano mi tylko usługi https://www.wlazy.com.pl/ .

ODPOWIEDZ