Lampy do salonu

Awatar użytkownika
worek
Posty: 5
Rejestracja: pt maja 15, 2020 1:22 am

Lampy do salonu

Post autor: worek »

"Hejka! Wiecie może gdzie uda mi się kupić dobrej jakości lampy do salonu ? Szukam naprawdę dobrego i sprawdzonego sklepu, który posiada takie lampy w atrakcyjnej cenie. Macie może jakieś pomysły? Dużo dobrego w internecie słyszałem o tej stronce, jednak chciałbym również poznać wasze opinie. Dajcie znać."
"Miłość – pożywienie zgłodniałego, woda czysta spragnionego, słońce człowieka zziębniętego, nieodzowna energia życia..."

misiowa
Posty: 330
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:55 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: misiowa »

"Myślę, że jak chodzi o oświetlenie domu to tutaj interblue/pl/oswietlenie/ znajdziecie coś nowoczesnego i jednocześnie praktycznego. Mają tam ogromny wybór w lampach, żarówkach, oprawkach. Także jest z czego wybierać. Najlepiej indywidualnie sobie przejrzeć ich ofertę."

Monika
Posty: 355
Rejestracja: sob lut 29, 2020 9:29 am

Re: Lampy do salonu

Post autor: Monika »

"A czy macie już kupione wszystkie meble do salonu? Gdzie się w nie zaopatrzyliście? Ja ostatnio trafiłam na świetne, eleganckie ławy w atrakcyjnych cenach na stronie internetowej sklepabcmeble/pl/437-lawy-do-salonu. Czy ktoś z Was miał okazję robić zakupy w tym sklepie? I jak wrażenia?"

ada911
Posty: 335
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:16 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: ada911 »

"Warto na pewno pomyśleć o oświetleniu punktowym. Bardzo fajnie się sprawdza i jest praktyczne. Tutaj pp-design/pl/ można się rozejrzeć i znaleźć odpowiednie lampy dopasowane do konkretnych potrzeb, aranżacji pomieszczenia czy też naszego budżetu. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą mieć oświetlenie w jakości premium."

Nina
Posty: 87
Rejestracja: śr wrz 09, 2020 8:55 am

Re: Lampy do salonu

Post autor: Nina »

"Myśleliście o tym, aby w salonie powiesić żyrandol z kryształkami ? Szczerze przyznam, że myślałam, iż takiego rodzaju oświetlenie to przeżytek. Jednak gdy zobaczyłam kolekcją lamp w sklepie to oniemiałam. Bardzo mi się podoba ten styl i wydaje mi się, że taki żyrandol pasowałby w naszym pokoju dziennym. Chyba jeden z nich nawet zamówię. Jeszcze tylko nad konkretnym wzorem się zastanowię."

Rolka
Posty: 83
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:36 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: Rolka »

"Mi podobają się nowoczesne wnętrza. Często szukam w internecie inspiracji i przeglądam różne blogi. Niedawno znalazłam fajny projekt, w którym wykorzystaną ten kinkiet candellux/com/pl/pl/products/kinkiet-candellux-cordel-21-73440-ring-mosiadz-11597.html. Idealnie pasuje do nowoczesnego, eleganckiego salonu. Nie jest bardzo drogi, myślę, że warto poczytać o nim nieco więcej."

Gocha
Posty: 357
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:56 am

Re: Lampy do salonu

Post autor: Gocha »

"Wiadomo, że każdemu będzie podobało się coś innego. Ja jestem zwolenniczką nowoczesnych rozwiązań. bardzo podobają mi się nowoczesne lampy do dodmu. Dlatego też szukałam tutaj apmal/pl/elementy-metalowe-c-60.html fajnych żyrandoli. Takie metalowe świetnie się prezentują."

Fifi
Posty: 123
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 9:20 am

Re: Lampy do salonu

Post autor: Fifi »

Dokładnie tak. Jedna rzecz to indywidualny gust, a druga - aranżacja całego pomieszczenia. Ale teraz rynek jest bardzo szeroki i bez problemu można wybrać coś dla siebie. Ja lubię nowoczesne wnętrza, dlatego podobają mi się lampy na szynoprzewodach takie jak tu mlamp/pl/pl/menu/oswietlenie-szynowe-szynoprzewody-268 . To taki must have w nowoczesnych wnętrzach.

kasiunia
Posty: 414
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:15 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: kasiunia »

Może tak zamiast lampy albo nawet obok lampy postawić odpowiednie świece , one zawsze stworzą właściwy nastrój. Co powiecie na takie - madamnatura/pl/swiece-sojowe/ , świece sojowe? Naturalne świece sojowe są rozwiązaniem wyjątkowo przyjaznym dla organizmu człowieka i środowiska naturalnego.

ada911
Posty: 335
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:16 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: ada911 »

Na tę stronę elampy/pl/ można sobie na spokojnie zerknąć. Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o lampy. Na pewno uda wam się wybrać rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych.

ODPOWIEDZ