Dekoracje do domu

Awatar użytkownika
smerf
Posty: 497
Rejestracja: wt sie 27, 2019 12:02 pm

Dekoracje do domu

Post autor: smerf »

Planuję niedługo zamówić nowe dekoracje do domu. Zależy mi na atrakcyjnych cenach, więc jeśli macie jakieś propozycje to dajcie znać proszę. Wczoraj wieczorem trafiłem w sieci na taki sklep https://www.indelo.pl/dekoracje-domu-cat-10 i muszę powiedzieć, że ich oferta jest bardzo kusząca. Warto się na nią zdecydować? Czekam na wasze opinie na ich temat.
z doświadczenia wiem, że nawet najlepsza kawa w samotności nie smakuje tak dobrze jak przeciętna w dobrym towarzystwie

misiabela
Posty: 283
Rejestracja: pn paź 12, 2020 7:47 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: misiabela »

A co powiecie na jakies piekne, ozdobne lampy? elampy/pl/ tu maja napraede bardzo szeroką oferte, a do tego wysylka darmowa i 100 dni na zwrot:)

dingdong
Posty: 227
Rejestracja: pt lis 20, 2020 8:31 am

Re: Dekoracje do domu

Post autor: dingdong »

W sumie to może się okazać ciekawe, co wskażecie. Moim zdaniem grafiki takie jak taka pikoteka/com/pl/art-print-modern/jerzy-stachowiak/lublin-brama-krakowska/3623 brama lublin jest czymś fajnym. Sama zdecydowałabym się na takie szkice z miejsc, które odwiedziłam.

kasiunia
Posty: 414
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:15 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: kasiunia »

Dekoracje do domu są niewątpliwie ważne ale zdecydowanie ważniejsza jest jego funkcjonalność, o którą trzeba zawalczyć juz na etapie poszukiwania projektu budowlanego. Swój projekt mój brat znalazł po miesiącach poszukiwań ale nie tracił nadziei na sukces. W pracowni Mg Projekt znaleźli projekt o nazwie - ekonomiczny - mgprojekt/com/pl/ekonomiczny , o niewielkim metrażu oraz rewelacyjnym układzie pomieszczeń.

Rolka
Posty: 83
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:36 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: Rolka »

Większą satysfakcję będziemy mieli, gdy samodzielnie wykonamy dekoracje do domu. Artykuły do DIY dostępne są tutaj dekolo/pl/ . W ofercie są m.in. dodatki styropianowe, gąbki do tworzenia wianków i świeczników czy cekiny i brokaty. Ceny są przystępne, a wybór jest bardzo duży. Można tam też zamówić już gotowe dekoracje. Mają też artykuły urodzinowe.

Bonia
Posty: 683
Rejestracja: pn lis 16, 2020 5:34 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: Bonia »

Nowa paleta barw Dulux dulux/pl/pl/paleta-kolorow Jest z czego wybrać

Bonia
Posty: 683
Rejestracja: pn lis 16, 2020 5:34 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: Bonia »

Nowoczesna paleta barw, nowy system Dulux. Dzięki systemowi ACC można szybko i dokładnie zestawiać ze sobą kolory o takiej samej jasności czy nasyceniu. Bez problemu można też dobrać kolory harmonizujące z kolorem o podanym kodzie ACC. duluxprofessional/pl/kolory-farb/system-kolorow-acc/ Dulux kolory to prawdziwy hit.

misiowa
Posty: 329
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:55 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: misiowa »

Oczywiście każdy ma inny pomysł na wnętrza i gust... Ale warto pomyśleć o takich aspektach, jak gzymsy i inne podobne rzeczy. Dzięki właśnie takim artykułom można całkowicie odmienić wygląd naszego domu i to bez większego wysiłku.

Iza19978
Posty: 308
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:04 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: Iza19978 »

Ja bardzo lubię rozwiązania, które są ładne i funkcjonalne . Znalazłam ciekawe szafki magnetyczne na klucz :) tablice-magnetyczne/com/szafki-magnetyczne-na-klucze. Może Wam również się spodoba :)

stella93
Posty: 288
Rejestracja: pn sty 27, 2020 7:27 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: stella93 »

Za niedługo zakończy się budowa naszego małego królestwa. Jestem taka podekscytowana, że po tylu latach mieszkania z rodzicami w końcu mi się uda usamodzielnić. Domek będzie wyglądał bardzo podobnie do tego mgprojekt/com/pl/sosenka-5. Jakie dekoracje zewnętrzne będą pasowały? Może lampki na panel słoneczny?

ODPOWIEDZ