Projekt domu

Gocha

Projekt domu

Post autor: Gocha »

"Niedawno sama przeglądałam kilka projektów domów i jak dla mnie bardzo fajnie projekty ma ta pracownia ajrstudio/pl/projekty/projekty-gotowe/ . Wydaje mi się, ze spokojnie w gotowych projektach domów można spokojnie znaleźć ciekawe projekty domów i wcale nie trzeba specjalnie zamawiać projektu od architekta wykonywanego na zamówienie."

Anitka83

Re: Projekt domu

Post autor: Anitka83 »

"Według mnie bardzo rzetelnie wykonane projekty domów jednorodzinnych i to w niskich cenach znajdziecie tutaj - domywstylu/pl/projekty-domow-z-poddaszem-bez-garazu,lista/ Akurat jest zniżka na projekty, więc można zakupić je po okazyjnej cenie. A widać, że domy zostały zaprojektowane w sposób bardzo przemyślany, aby rozkłady pomieszczeń zapewniały największy komfort podczas mieszkania."

misiowa

Post autor: misiowa »

"No, każdemu co innego się podoba i każdy ma inne potrzeby względem projektu. Mnie osobiście najbardziej podobają się domy duże, przestrzenne. Takie chociażby, jak mgprojekt/com/pl/projekty-domow-pietrowych . Chętnie postawiłam dom taki, jak Oszust czy Tytan. Może kiedyś..."

kaczusia

Post autor: kaczusia »

"W zdobyciu odpowiedniego projektu domu z pewnością pomoże Wam biuro projektowe, architektoniczne, inżynierskie Wrocław: zarzycki-konstrukcje/pl/ . Polecam się zainteresować bliżej ich ofertą."

ODPOWIEDZ