Wyposażenie łazienki

kasiunia
Posty: 329
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:15 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: kasiunia »

Nie wiem jakie wy macie zdanie na ten temat ale łazienki w większości przypadków w całości układane są w płytkach. Często jest problem z ich układaniem, a to są może nierówne, jakiej grubości powinna być fuga itp. Zajrzyjcie do tego poradnika aby dowiedzieć się jakie są zasady układania płytek także w łazience. Jak się dowiedziałam możliwe jest układanie płytek bez fugi, to też moim zdaniem jest dobre rozwiązanie.

totko
Posty: 716
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: totko »

O wyposażeniu łazienki możecie poczytać tutaj - https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/ja ... o-lazienki . Odpowiedni bateria pod prysznic to podstawa. Tak samo jak zakup deszczownicy. Ja nie wyobrażam sobie prysznica przy użyciu samej słuchawki, koniecznie musi być deszczownica.

koleżka
Posty: 356
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:39 am

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: koleżka »

Jeśli chodzi o wyposażenie łazienki to na pewno wszystko zakupisz w tym sklepie https://topsanit.pl/ bo ma zebrane znane marki. Wszystkie ich produkty są wysokiej jakości i w dobrej cenie. Na pewno u nich znajdziesz to czego potrzebujesz.

halinkaa56
Posty: 66
Rejestracja: śr paź 21, 2020 4:14 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: halinkaa56 »

Jeśli szukasz nowoczesnego rozwiązania do podgrzewania wody zamiast montować bojler w małej łazience, warto rozważyć przepływowy podgrzewacz wody. Przepływowy podgrzewacz wody zajmuje mniej miejsca niż tradycyjny bojler i pozwala na błyskawiczne podgrzanie wody, bez konieczności jej przechowywania w zbiorniku.

ODPOWIEDZ