Aranżacja wnętrz

misiowa
Posty: 329
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:55 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: misiowa »

A ja właśnie się urządzam w nowymi mieszkanku. Teraz chce ruszyć z łazienką, ponieważ jest do kapitalnego zagospodarowania. Tak zastanawiam się czy tutaj grupamo/pl/produkty/ceramika/ nie zamówić ceramikę, bo całkiem niezłe mają propozycje. No i wydaje mi się, że mają oni porządne produkty. Co wy na to?

krystynka
Posty: 134
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:54 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: krystynka »

W domu bardzo ciekawie mogą też prezentować się różne dekoracyjne ramy do plakatów. Znajdziesz je na przykład w tym sklepie internetowym: galeriaplakatu/com/ramy-czarne/rama-50x50-cm-czarna-drewniana . Polecam się rozejrzeć.

pinata
Posty: 405
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:34 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: pinata »

Jeżeli zastanawiacie się nad aranżacją przestrzeni biurowej, to ja bardzo polecam wam firmę roslinydlabiura/pl/uslugi/sciany-z-mchu-i-rosliny-stabilizowane/ która nie bez powodu cieszy się tak dobrą renomą. Dla mnie wykonali akurat ścianki z mchu, które naprawdę wyglądają rewelacyjnie.

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: totko »

U mojej przyjaciółki na ścianach wiszą różne rodzaje malarstwa współczesnego i powiem szczerze, że nadaje to charakteru jej wnętrzu. Mieszkanie przez to wydaje się być bardzo eleganckie i urządzone ze smakiem. Chyba sam zacznę inwestować w obrazy.

Fifi
Posty: 123
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 9:20 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Fifi »

Aranżacja wnętrza nie jest prosta, zwłaszcza, gdy sami zabieramy się za to. Warto poszukać rozwiązań w internecie. Mogą przydać się piramidki akustyczne, które wyciszą ściany, dzięki czemu słuchanie muzyki czy granie na instrumentach nie będzie przeszkadzało sąsiadom. Tutaj je znajdziecie mega-acoustic/pl/oferta/pianki-akustyczne/piramidki-akustyczne-pianki-akustyczne/ . Są niedrogie i łatwo się instaluje, więc warto o tym pomyśleć.

kasiunia
Posty: 414
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:15 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kasiunia »

Lubicie remonty? Myślę większość z nas ich nie lubi ale niestety są konieczne i w tym okresie trzeba jak to się mówi zacisnąć zęby i przeprowadzić remont. Gdzie zaopatrujecie sie w niezbędne materiały budowlane i wykończeniowe a gdzie kupujecie niezbędne elementy wyposażenia mieszkań i domów ? Mamy dość blisko ten sklep - Domoteka - i tam najczęściej zaglądamy po zakończonym remoncie. Wybór jest duży - to cieszy.

unknown
Posty: 57
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:55 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: unknown »

Za dłuższymi remontami nie przepadam, ale dokonanie mniejszych zmian, które nie wymagają dużo pracy robię bardzo często, bo w mieszkaniu trzeba regularnie coś zmieniać. Niedawno nawet postanowiłam, że zamiast malować ściany na nowo po prostu kupię jakąś tapetę. Szukając konkretnej trafiłam na stronę uwalls/pl/tapety-scienne/ i spodobała mi się tapeta na ścianę "Dzwoneczek", więc ją zamówiłam. Jej miejsce jest na ścianie za telewizorem i dodaje całemu salonowi charakteru. Jak szukacie tapet, to zdecydowanie polecam uwalls.

kamis
Posty: 247
Rejestracja: pn cze 08, 2020 1:56 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kamis »

Do wykończenia czy remontu łazienki z pewnością będzie trzeba też znaleźć dobrego fachowca. Czy wiesz, gdzie takich osób szukać? Rzuć okiem na takie rozwiązanie jak hydraulik, instalator Robert Kozka - Poznań i okolice: hydraulik-poznan/pl/ .

stella93
Posty: 288
Rejestracja: pn sty 27, 2020 7:27 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: stella93 »

W dużej mierze mam problem z wyszukiwaniem odpowiedniego aranżu, ale formy na płyty ażurowe mi się podobają. Kto wie, co z tego będzie, może jednak to będzie dla mnie ciekawym rozwiązaniem do domu. Co wy na to? Czy macie pod tym kątem jakieś informacje dla mnie? Czy próbowaliście tego kiedyś?

dudka
Posty: 254
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:40 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: dudka »

Jak widać pomysłów na aranżację wnętrz jest wiele :) mi osobiście najbardziej podoba się taki styl glamour. Odpowiedni kolor ścian, dobór mebli i koloru ścian i można stworzyć w ten sposób piękną i przytulną sypialnię, salon a nawet łazienkę :)

ODPOWIEDZ