Jakie sprzęty do ogródka?

uran
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 31, 2020 11:36 am

Jakie sprzęty do ogródka?

Post autor: uran »

"Podpowiedźcie proszę, jakie narzędzia sprawdzają się u Was do prac ogrodowych? Wiadomo, kosiarka to must have, do tego pewnie jakaś pilarka czy nożyce elektryczne, może dmuchawa do liści czy tego typu odśnieżarka: stiga/pl/sklep/odsniezanie . Dzielcie się opiniami!"

Monika
Posty: 355
Rejestracja: sob lut 29, 2020 9:29 am

Re: Jakie sprzęty do ogródka?

Post autor: Monika »

"Jeśli rąbiecie w ogródku drewno, to na pewno przyda się Wam również odpowiednie siekiera. Możecie taką zamówić na przykład w sklepie internetowym agrokosiarki/pl/siekiery-rozlupujace/, gdzie asortyment jest szeroki, a ceny są niewygórowane ;) Polecam ;)"

Torvii
Posty: 286
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 4:02 pm

Re: Jakie sprzęty do ogródka?

Post autor: Torvii »

"Hejka,
wszelaki sprzet niezbedny do ogrodka, a jak wiadomo - jest co w nim robic! - mozna znalezc w tym sklepie internetowym: emast/pl Maja liczne promocje, szybka wysylke (w 24), 30 dni na zwrot, a dostawa - kurierem - kosztuje tylko 12.99.
"

misiowa
Posty: 329
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:55 pm

Re: Jakie sprzęty do ogródka?

Post autor: misiowa »

"No, tak wszystkie te kwestie są bardzo ważne, jak chce się pracować na wizerunkiem swojego ogrodu. Na pewno warto też sobie odwiedzić sklep cebulki-kwiatowe/pl, bo tam można kupić cebulki kwiatów w rozsądnej cenie."

ada911
Posty: 335
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:16 pm

Re: Jakie sprzęty do ogródka?

Post autor: ada911 »

"Myślę, że dobra kosiarka, to podstawa w każdym ogrodzie. Warto bowiem dobrze się wyposażyć, aby przede wszystkim ułatwić sobie pracę. Tutaj cubcadet/pl sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Widać, że ta marka stawia na innowacyjne i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania dopasowane do różnych potrzeb."

misiabela
Posty: 283
Rejestracja: pn paź 12, 2020 7:47 pm

Re: Jakie sprzęty do ogródka?

Post autor: misiabela »

"jesli mowa o takoch sprzetach ogrodowych, to fajna oferte maja na myjki/com :) mozna u nich zamowic wszystko co niezbedne do ogarniecia naszych ogrodów :)"

nowaczek311
Posty: 95
Rejestracja: sob lis 14, 2020 10:18 pm

Re: Jakie sprzęty do ogródka?

Post autor: nowaczek311 »

"A na tej stronie sklep.wolf-garten/pl mieliście już okazję sprawdzić ofertę? Mają tam wiele różnych narzędzi. Wybór jest spory, więc myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie i to niezależnie od posiadanego budżetu. Ciekawe miejsce na kompleksowe zakupy. Poza tym ceny są tam ok, a to też jest niezwykle ważne w tych czasach. Każdy chce zapłacić jak najmniej."

dingdong
Posty: 227
Rejestracja: pt lis 20, 2020 8:31 am

Re: Jakie sprzęty do ogródka?

Post autor: dingdong »

"A to można wymieniać, co moja mama ma. Ona jak wpadnie do takiego sklepu ogrodniczego jak Euro Ogród euroogrod/com/pl/ , to po prostu nie ma przebacz. Po prostu szaleje na zakupach i potem do końca miesiąca jest ciężko :D . W sumie też prawie jej potem nie ma w domu, bo siedzi w ogrodzie, więc się tak naprawdę bilansuje."

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Jakie sprzęty do ogródka?

Post autor: totko »

"A do ogródka to takie gardenspace/pl/promienniki-ciepla promienniki ciepła chcę zamówić, co wy na to? Macie coś takiego u siebie? Jak się sprawdza? Sąsiad który tam zamawiał mi je nie raz polecał, mają też inne fajne meble ogrodowe."

koszykarka
Posty: 40
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:26 pm

Re: Jakie sprzęty do ogródka?

Post autor: koszykarka »

"Od zawsze chciałam stworzyć w swoim ogrodzie oazę spokoju i relaksu,ale też chciałam mieć pod ręką warzywa,by każdego dnia nie odwiedzać zieleniaka.Postawiłam więc na tunele foliowe ceneo/pl/Szklarnie_i_tunele_foliowe
Jak się okazało,był to strzał w 10. Mogę dzięki nim mieć zdrowe warzywa na wyciągnięcie ręki.Nie zajmują one zbyt wiele miejsca,można dobrać ich rozmiar do wielkości swego ogródka,można też wybrać ich kształt i szerokość.
"

ODPOWIEDZ