Wycena domów

deborah
Posty: 488
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:55 am

Wycena domów

Post autor: deborah »

Wycena domów Żory - gdzie polecacie wykonać rzetelny operat szacunkowy nieruchomości?

dingdong
Posty: 219
Rejestracja: pt lis 20, 2020 8:31 am

Re: Wycena domów

Post autor: dingdong »

Szukajcie wytrwale. My dostaliśmy 2 średnie wyceny i trzecią prawdziwą. Udało nam się z dużym zyskiem sprzedać stary dom rodzinny i dziś zamierzamy brać się za budowę ambitnie. A dlaczego AMBITNIE? A bo z tym mgprojekt/com/pl/ambitny projektem ;) .

malinowa
Posty: 429
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Wycena domów

Post autor: malinowa »

Jeśli interesuje cię budowa domu prefabrykowanego to polecam zajrzeć na multicomfort/pl/domy-prefabrykowane/technologia/ Znajdziesz tam świetne projekty domów energooszczędnych i pasywnych. Ja właśnie myślę o budowie domu pasywnego. Od dawna noszę się z zamiarem zakupu działki i budową domu. Przyszedł na to czas.

totko
Posty: 716
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Wycena domów

Post autor: totko »

Sprzedaż, kupno czy wynajem? Na każdym etapie możecie śmiało skorzystać sobie z pomocy najlepszych specjalistów, aby żadne krok nie sprawił nam problemu. Jeśli mowa o nieruchomościach premium, to najlepiej wszystkim zajmie się biuro https://partnersinternational.pl/biuro- ... sci-gdynia . Na rynku są już bardzo długo i wiedzą, jak spełnić oczekiwania klientów.

Torvii
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 4:02 pm

Re: Wycena domów

Post autor: Torvii »

Myślę że każda firma która zajmuje się budową domów jest w stanie przygotować rzetelną wycenę. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się jak powstają domy w technologii skandynawskiej oraz ile kosztuje taki dom to zerknijcie na stronę firmy https://skandhouse.pl/ . Oni zajmują się kompleksowo budową domów szkieletowych. Na ich stronie znajdziecie opis technologii, a także ich przykładowe realizacje.

ODPOWIEDZ