Budowanie i projektowanie

malinowa
Posty: 431
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: malinowa »

Na pewno przyda wam się firma, która ogarnie prace ziemne gdańsk wokół domu. Od siebie mogę polecić Fb-jelcz. To firma do zadań specjalnych. Poza pracami ziemnymi zajmuje się również brukarstwem.

krystynka
Posty: 134
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:54 am

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: krystynka »

Koniecznie zleć remont fachowcom. Remont to duży stres, a fachowcy sobie z nim poradzą bezproblemowo. Polecam Tobie remonty i wykończenia wnętrz, usługi remontowe Poznań: remonty.w.poznaniu/pl/ .

kasiunia
Posty: 414
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:15 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: kasiunia »

Wiadomo ,że zanim zaczniemy budować trzeba najpierw załatwić odpowiadający nam projekt budowlany. Kiedy jednak zaczniemy już budowę z pewnością napotkamy na temat schodów. Czasami , szczególnie do piwnicy są toschody betonowe. Czy są sposoby by jakoś takie schody zabezpieczyć ? Jeden ze sposób to ułożenie płytek na schodach ale czy będą one bezpieczne? - moim zdaniem będą śliskie. Inny sposób to pomalowanie schodów i takie rozwiązanie polecam , z zastosowaniem specjalnej farby Nobiles.

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: totko »

Czy pokrywa lub właz rewizyjny do piwnicy to będzie odpowiednie rozwiązanie, jeśli nie jest on codziennie użytkowana, a tylko raz na jakiś czas? Widzę, że stosuje się takie rozwiązania, ale ja jeszcze nie mam na ten temat dużej wiedzy. Na ten moment polecano mi tylko usługi wlazy/com/pl/ .

kamis
Posty: 247
Rejestracja: pn cze 08, 2020 1:56 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: kamis »

Chemia budowlana też może przydać się w trakcie budowy domu. Czy wiesz, gdzie najlepiej ją zakupić? Polecam sklep internetowy Melkib, gdzie znajdziesz preparaty takie jak klej loctite 406: melkib/com/loctite-406-uniwersalny-klej-blyskawiczny,-bardzo .

dingdong
Posty: 227
Rejestracja: pt lis 20, 2020 8:31 am

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: dingdong »

Właśnie ja sama mam problem z wyszukiwaniem rozwiązań, jakie będą dla mnie idealne, ale jak to już ogarnę, to na pewno będzie dobrze. Na razie sprawdzam ile kosztuje toaleta przenośna cena musi być odpowiednia. W końcu nie mogę pozwolić, by pracownicy mieli z tym problem na budowie. A wyjeżdżanie co chwilę do łazienki to takie trochę niepraktyczne i niepotrzebne.

Runa
Posty: 80
Rejestracja: pt maja 08, 2020 3:52 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: Runa »

Teraz to najbardziej przydałoby mi się wsparcie architekta wnętrz i zastanawiam się nad współpracą z tym biurem projektowanie-wnetrz-online/pl/ . Pomagali mojej siostrze w urządzaniu domu i muszę przyznać, że wyszło naprawdę niesamowicie. Sama bym to robiła chyba wieki, a fachowcy to mają przynajmniej doświadczenie i odpowiednia wiedzę.

koleżka
Posty: 520
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:39 am

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: koleżka »

Moim zdaniem, podczas projektowania warto również rozważyć wszelkiego rodzaju przyłącza elektryczne. W tej sprawie najlepiej byłoby zgłosić się do specjalistów, którzy mają w tym temacie spore doświadczenie. Z tego co wiem, to tego typu usługi można znaleźć między innymi u https://wasztan.pl/ więc jeżeli jesteście tym zainteresowani, to może warto byłoby się z nimi skontaktować. Na pewno poznacie wtedy szczegółów

kasiunia
Posty: 414
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:15 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: kasiunia »

Są czasami takie prace budowalne ,że koniecznie potrzebne jest kruszywo z badaniami .Gdzie takie znaleźć? Poszukajcie w internecie firmy Schuettfix .Kruszywo z badaniami to produkt gwarantujący spełnianie ściśle określonych wymagań prawnych dotyczących materiałów budowlanych. To jest właśnie kluczowa sprawa przy korzystaniu z różnych kruszyw.

kaczusia
Posty: 140
Rejestracja: czw cze 25, 2020 10:59 am

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: kaczusia »

Przy okazji zachęcam także do lektury bloga pod tym adresem: https://www.oszkleni.pl/ . Można tam znaleźć wiele ciekawych, przydatnych informacji i inspiracji dotyczących wykończenia wnętrz. Myślę, że warto sobie je poczytać.

ODPOWIEDZ