prowadzenie instagrama.

Gocha
Posty: 357
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:56 am

prowadzenie instagrama.

Post autor: Gocha »

"Zastanawiam sie nad tym w jaki sposob prowadzić instagrama by moje konto bylo bardziej popolarne. Staram się czytać takie artykuły wloclawek.naszemiasto/pl/dziel-sie-miloscia-najpopularniejsze-instagramowe-hasztagi/ar/c3-8111471 , by jeszcze bardziej zagłębić się w tym temacie. Moze wy znacie jakieś fajne książki czy coś zeby bardziej zgłębić ten temat."

stella93
Posty: 244
Rejestracja: pn sty 27, 2020 7:27 pm

Re: prowadzenie instagrama.

Post autor: stella93 »

Właśnie ja Wam powiem, że wiele rzeczy na tym portalu już rozumiem, ale za nic nie mogę dowiedzieć się, co to ten Bio Instagram i jak się brać za jego napisanie. Owszem, podejrzałam kilka znanych kont, ale dalej jakoś tak to do mnie nie przemawia. Może jednak to nie dla mnie? Jak myślicie?

dingdong
Posty: 219
Rejestracja: pt lis 20, 2020 8:31 am

Re: prowadzenie instagrama.

Post autor: dingdong »

Czego by nie mówić, to początki są trudne, dlatego wydaje mi się, że należy w ten sposób postąpić, że po prostu zdecydujemy się na działanie takie jak kup instagram like lajkowo/pl/product/instagram-like/ . I w ten sposób pokażemy na starcie, że jesteśmy atrakcyjni, a następnie to już prawdziwi followersi z nami zostaną. Co wy na to?

pinata
Posty: 309
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:34 am

Re: prowadzenie instagrama.

Post autor: pinata »

Powiem wam szczerze, że prowadzenie firmowego profilu na Instagramie to świetny pomysł. Najpierw jednak, musicie dokładnie poznać tę aplikacje. Na stronie https://fejmowo.pl/dm-na-instagramie/ znajdziecie wiele wskazówek i porad, które na pewno wam pomoga.

ODPOWIEDZ