Fajne hobby

Gocha
Posty: 357
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:56 am

Fajne hobby

Post autor: Gocha »

"Jakie jest dla was ciekawe hobby i co zazwyczaj robicie w swoim wolnym czasie? Osobiscie, bardzo dużo staram sie czytać i rozkręcam pod kątem pogłębiania wiedzy w temacie neoradwinizmu. Na chwile obecną czytam Ikony ewolucji. Nauka czy mit J. Wellsa, jaką En Arche wydało ale już wiem że to nie będzie moja ostatnia książka związana z tą tematyką ."

Torvii
Posty: 286
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 4:02 pm

Re: Fajne hobby

Post autor: Torvii »

"Ja jestem miłośniczka koni i jeździectwa więc każdą chwilę staram się spędzać w pobliskiej stadninie. Ogólnie interesuje mnie nie tylko jazda konna ale też pielęgnacja koni. Do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych przydają się rozmaite szczotki dla konia i preparaty. Takie artykuły oferuje sklep Horse Trade. Tu można kupić wszystko dla konia i jeźdźca."

Monika
Posty: 355
Rejestracja: sob lut 29, 2020 9:29 am

Re: Fajne hobby

Post autor: Monika »

"Moim zdaniem całkiem fajnym hobby może stać się nauka języków obcych ;) To jest naprawdę wciągające ;) Ja właśnie zapisałam się na nowy kurs języka włoskiego dla początkujących w szkole profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/wloski/dla-poczatkujacych. To była naprawdę dobra decyzja ;)"

Awatar użytkownika
smerf
Posty: 497
Rejestracja: wt sie 27, 2019 12:02 pm

Re: Fajne hobby

Post autor: smerf »

Dobrym pomysłem na hobby jest myślistwo. Jednak do takiej zabawy potrzebna jest również optyka myśliwska. Do tego mogę polecić wam tą stronę https://elektromaniacy.pl/Ranking-Optyk ... ol-38.html . Znajdziecie na niej ranking optyki myśliwskiej. Posiadają oni tam naprawdę dobry sprzęt za całkiem atrakcyjną cenę. Polecam!
z doświadczenia wiem, że nawet najlepsza kawa w samotności nie smakuje tak dobrze jak przeciętna w dobrym towarzystwie

migotka
Posty: 60
Rejestracja: czw sty 30, 2020 10:35 pm

Re: Fajne hobby

Post autor: migotka »

"Bardzo lubię gotować , lecz jak już gotuję lubię gotować z dobrych i zdrowych produktów. Lubię wiedzieć co jem, bardzo przy tym pomaga mi oferta kosz.ranozebrano/pl/ proponowana przez nich bo nie muszę się zastanawiać co mam kupić tylko mam wszystko co niezbędne. Bardzo fajne rozwiązanie nie tylko dla osób które nie przepadają za robieniem zakupów ale i dla tych co nie mają na nie czasu."

Awatar użytkownika
Gabrie49
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 27, 2019 1:02 pm

Re: Fajne hobby

Post autor: Gabrie49 »

Jeżeli interesujesz się bronią sportową to myślę, że ta oferta przypadnie Ci do gustu https://racegun.pl/pl/c/Bron/13 . Znajdziesz tam dość szeroki wybór takich broni w naprawdę niezłych cenach. Sam na początku byłem zdziwiony, jednak otrzymałem całkiem niezłej jakości broń. Gorąco polecam!
Uzdrawiając i doskonaląc nas samych i nasze najintymniejsze relacje, uzdrawiamy i doskonalimy całokształt naszych relacji międzyludzkich i świat, w którym żyjemy.

malinowa
Posty: 431
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Fajne hobby

Post autor: malinowa »

"Ja ostatnio zainteresowałam się akwarystyką. Zdecydowałam się na zakup średniej wielkości akwarium i kilku rybek. Na dniach mam zamiar kupić kolejne rybki. Na magazyn.ceneo/pl/artykuly/Najladniejsze-ryby-akwariowe znalazłam przepiękne ryby akwariowe i chyba zdecyduję się na kilka z tych gatunków."

stella93
Posty: 288
Rejestracja: pn sty 27, 2020 7:27 pm

Re: Fajne hobby

Post autor: stella93 »

"Kurczę, no nie wiem, czy moje hobby jest fajne, ale wydaje mi się, że ja to lubię po prostu dobry film, albo serial. Nic specjalnego, ale zawsze wiem, co wybrać. Tato na przykład często do mnie przychodzi na Dywizjon 303. Historia prawdziwa ipla.tv/wideo/film/Dywizjon-303-Historia-prawdziwa/eb8c454f01c60d87dc8ba71d8b832127 , albo na Klossa, Karguli i Pawlaków... Jakoś mam smykałkę i to po nim właśnie polubiłam polskie seriale i filmy. Tylko po nim."

kamis
Posty: 247
Rejestracja: pn cze 08, 2020 1:56 pm

Re: Fajne hobby

Post autor: kamis »

"A ja bardzo lubię biegać - i Wam też polecam takie hobby :) Sport to zdrowie, przy okazji można nieźle schudnąć. Jeśli zainteresujecie się bieganiem to polecam rzucić okiem także na akcesoria do biegania: sportoweakcesoria/com/akcesoria-sportowe/do-biegania/jakie-akcesoria-do-biegania-kupic/."

kaczusia
Posty: 140
Rejestracja: czw cze 25, 2020 10:59 am

Re: Fajne hobby

Post autor: kaczusia »

"Ja bardziej lubię rozrywki umysłowe :) Zawsze lubiłam układać Kostkę Rubika, a teraz znalazłam w sieci inne Kostki Pyraminx: kostkirubika/pl/pl/c/Pyraminx/29 . Słyszeliście o nich?"

ODPOWIEDZ