Okna Drutex

koleżka

Okna Drutex

Post autor: koleżka »

Jeśli chodzi o stolarkę okienną to gdyby zaszła potrzeba wymiany to stawiaj na jakość w rozsądnej cenie czyli produkty firmy drutex/pl/ Mają głównie okna ale to tylko część ich oferty bo produkują drzwi, systemy ogrodowe oraz tarasowe. Stale wprowadzają nowe rozwiązania więc masz najlepsze okna.

totko

Re: Okna Drutex

Post autor: totko »

Co do okien to ja szukam na mój taras teraz ich i drzwi też, tutaj internorm/com/pl-pl/blog/przeglad-wpisow/artykuly/okna-i-drzwi-tarasowe widziałem ofertę od producenta którego mi znajomy polecał i chwalił jakość i cenę. Może tam bym zamówił?

stella93

Post autor: stella93 »

W sumie mocno się nad tym wszystkim głowię i nie wiem, czy ich wybiorę. Średnia niesięgająca 3,0 na google to już argument nie do zdarcia, żeby się nie decydować. Z kolei na takie okna drewniane Rzeszów mam też chrapkę. Są dobrze oceniane i jednak drewno to drewno. Klasyka i styl w najlepszym wydaniu.

dudka

Post autor: dudka »

a czy kupując nowe okna czy drzwi decydujecie się też na montaż odpowiednich zabezpieczeń antywłamaniowych ? Według mnie to świetne rozwiązanie w domach czy mieszkaniach na parterze. w Krakowie warto zgłosić się do firmy zamki.sos/pl/. Oferują usługi ślusarskie, w tym dorabianie kluczy czy awaryjne otwieranie zamków.

ODPOWIEDZ