biuro tłumaczeń

deborah
Posty: 185
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:55 am

biuro tłumaczeń

Post autor: deborah »

Muszę przetłumaczyć specjalistyczny tekst z dziedziny medycyny. Znacie rzetelne biuro tłumaczeń po angielsku?

Monika
Posty: 161
Rejestracja: sob lut 29, 2020 9:29 am

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: Monika »

A skoro już o tłumaczeniach z angielskiego mowa, to czy kojarzycie może jakieś dobre szkoły organizujące kursy języka angielskiego? Widziałam ostatnio na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski ofertę szkoły językowej ProfiLingua i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna. Czy ktoś z Was miał z nią może wcześniej do czynienia?

pandemia
Posty: 102
Rejestracja: śr paź 28, 2020 11:58 am

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: pandemia »

to tez zalezy jakie tlumacznie konkretnie potrzebujesz - ja np ostatnio zlecalam dokumenty samochodowe do przetlumaczenia do firmy duplikatydowodow/pl/ - naprawde solidna i terminowa realizacja

ada911
Posty: 185
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:16 pm

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: ada911 »

Warto postawić na biuro, które ma kompleksowe usługi. Właśnie dlatego zerknijcie sobie tutaj tlumaczenia.lodz/pl . Oferują nie tylko tłumaczenia pisemne, ale również ustne, które bardzo fajnie się sprawdzają np. podczas spotkań biznesowych, ale nie tylko. Coraz więcej osób korzysta z tego typu rozwiązania.

kamilafiola
Posty: 38
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:22 pm

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: kamilafiola »

Jeśli będziecie potrzebowali tłumaczeń w języku ukraińskim bądź rosyjskim to w Krakowie tłumaczenia wykonuje Pani Wanda Konior, która jest świetną specjalistką, posiadającą sporą wiedzę i doświadczenie w tym temacie. Jej punkty informacyjne znajdują się także w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku. Prace wykonuje rzetelnie i bardzo szybko, gdyż zadowolenie klientów jest dla niej priorytetem.

pinata
Posty: 90
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:34 am

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: pinata »

Słuchajcie, potrzebuję pomocy.Zależy mi na tłumaczenia specjalistyczne z języka angielskiego i to naprawdę na cito. Znacie biuro tłumaczeń online, które świadczy swoje usługi profesjonalnie i szybko?

ODPOWIEDZ