Gry edukacyjne dla dzieci

Awatar użytkownika
smerf
Posty: 497
Rejestracja: wt sie 27, 2019 12:02 pm

Gry edukacyjne dla dzieci

Post autor: smerf »

Planujecie zakup gier edukacyjnych dla dzieci? Szukacie sprawdzonej oferty? W takim razie polecam wam zajrzeć na tą stronę https://mojebambino.pl/151/Gry-dla-dzieci . Tam znajdziecie naprawdę świetne gry, które na pewno spodobają się dzieciom. Mają oni dość bogatą ofertę, więc z pewnością wybierzecie coś idealnego dla nich.
z doświadczenia wiem, że nawet najlepsza kawa w samotności nie smakuje tak dobrze jak przeciętna w dobrym towarzystwie

koleżka
Posty: 521
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:39 am

Re: Gry edukacyjne dla dzieci

Post autor: koleżka »

Jeżeli szukasz gier edukacyjnych wysokiej jakości i w niskiej cenie to wykorzystaj ofertę sklepu tulisie/pl/ bo tam masz maty edukacyjne, zabawki Montessori czy też sensoryczne. Wszystkie wpłyną pozytywnie na rozwój malucha i na pewno mu się spodobają.

halinkaa56
Posty: 120
Rejestracja: śr paź 21, 2020 4:14 pm

Re: Gry edukacyjne dla dzieci

Post autor: halinkaa56 »

Bardzo fajna jest ta gra taniaksiazka/pl/gra-katamino-foxgames-p-1179059.html Jest to gra w którą mogą grać dzieci od trzeciego roku życia. Wraz z wiekiem dziecka zmienia się zasady gry na trudniejsze. To bardzo dobra propozycja dla młodszych i starszych.

Monika
Posty: 355
Rejestracja: sob lut 29, 2020 9:29 am

Re: Gry edukacyjne dla dzieci

Post autor: Monika »

A czy znacie jakieś fajne zabawy zimowe dla dzieci? Nie chodzi mi tylko o zabawy na śniegu, ale również o sposoby na spędzanie czasu w domu... szukałam już na ten temat porad w sieci i trafiłam na ciekawy artykuł na stronie internetowej gdansk4u/pl/zabawy-zimowe-jak-zorganizowac-czas-z-dziecmi-zima/. Jest tam sporo fajnych propozycji takich kreatywnych zabaw dla najmłodszych. Jeśli i Was to interesuje, to polecam zajrzeć ;)

Rolka
Posty: 83
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:36 pm

Re: Gry edukacyjne dla dzieci

Post autor: Rolka »

Jeśli chodzi o takie gry to mogę zostawić namiar na grę Emocje. Tutaj eduksiegarnia/pl/emocje-gra-planszowa do kupienia. Gra nie tylko dla dzieci, ale i dla całej rodziny. Pomaga rozmawiać o emocjach i poznać je bliżej. Nauka i zabawa w jednym.

malinowa
Posty: 431
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Gry edukacyjne dla dzieci

Post autor: malinowa »

Moim zdaniem bardzo wazne jest prawidłowe przetwarzanie słuchowe u dzieci i dorosłych. Jeśli jest to zaburzone wtedy występują problemu z pamięcią, skupieniem i zrozumieniem poleceń. Dlatego warto wykonywać odpowiednie ćwiczenia, które pomogą.

misiabela
Posty: 283
Rejestracja: pn paź 12, 2020 7:47 pm

Re: Gry edukacyjne dla dzieci

Post autor: misiabela »

No my jestesmy na tym etapie, że córka uczy sie czytac i gramy w Alfa Zulu, swietna gra polegająca na literowaniu, wiec takie przyjemne z pozytecznym. Nauka poprzez zabawe to moim zdaniem najlepsze co moze byc dla dziecka

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Gry edukacyjne dla dzieci

Post autor: totko »


Arletaa
Posty: 13
Rejestracja: wt sie 11, 2020 6:15 pm

Re: Gry edukacyjne dla dzieci

Post autor: Arletaa »

Bardzo fajne prezenty!

AnetaBiala
Posty: 23
Rejestracja: czw sie 20, 2020 4:45 pm

Re: Gry edukacyjne dla dzieci

Post autor: AnetaBiala »

Od zawsze najlepszym pomysłem jest połączenie nauki z zabawą. W dzisiejszych czasach rodzice dość często idą za trendami, a tym samym na łatwiznę w kwestii spędzania czasu z dziećmi. To żadna sztuka dać w prezencie smartfon lub laptop by dziecko zajęło sobie czymś czas. Nie będzie to w żaden sposób produktywne, ani kreatywne. Zawsze najważniejsze jest pierwsze kilka lat gdy pojawiają się takie wyzwania jak chociażby nauka czytania. Możemy być nieocenioną pomocą jeśli stworzymy odpowiednie warunki do nauki. Pomogą w tym książki do czytania dla dzieci - https://czytamsobie.pl/ksiazki-do-nauki-czytania pozwalające na szlifowanie nowych umiejętności. Możemy to wszystko oczywiście obrócić w jakimś stopniu w zabawę w poznawanie świata. Wtedy cały proces będzie o wiele łatwiejszy.

ODPOWIEDZ