Portale z ogłoszeniami o pracę

Torvii
Posty: 163
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 4:02 pm

Re: Portale z ogłoszeniami o pracę

Post autor: Torvii »

Znalezienie pracy teraz nie jest trudno ponieważ wiele firm poszukuje specjalistów z różnych branż. Osoby które zajmują się marketingiem internetowym, a także potrafią tworzyć kampanie przy wykorzystaniu narzędzi Google może zainteresować ofertę agencji marketingowej Seolo. praca sem kraków to idealna oferta dla osób które pragną podjąć pracę w młodym i prężnie rozwijającym się zespole, nie boją się wyzwań i chcą się cały czas rozwijać w branży.

totko
Posty: 405
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Portale z ogłoszeniami o pracę

Post autor: totko »

Ja znalazłem na portalach ogłoszeniowych pracę w Holandii, pojechałem i zarabiam dobrze. Dostaje też dodatek, tutaj https://zwrot-podatkow.pl/zorgtoeslag-d ... drowotnego o nim więcej poczytacie. Zawsze to więcej pieniędzy które zostają u mnie w kieszeni.

weSzi
Posty: 191
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Portale z ogłoszeniami o pracę

Post autor: weSzi »

Bardzo popularny jest Hitpraca gdzie dostępna jest np. praca Holandia , Niemcy czy we wszystkich miastach polskich. Dużo ogłoszeń, wygodne sortowanie, warto z tego portalu korzystać przy szukaniu pracy

dudka
Posty: 168
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:40 pm

Re: Portale z ogłoszeniami o pracę

Post autor: dudka »

Nie spodziewałam się, że takich portali z ogłoszeniami jest aż tak wiele ?) mi zdarzyło się już kilka razy korzystać z pomocy agencji pracy w temacie znalezienia zatrudnienia i według mnie to dobra droga. Jeśli chodzi o konkretne firmy to warto zajrzeć do https://rmdy.pl/. Sporo ogłoszeń na pracę stała i tymczasową, w kraju czy granica. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :)

Iza19978
Posty: 256
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:04 pm

Re: Portale z ogłoszeniami o pracę

Post autor: Iza19978 »

Znajomy znalazł pracę jako budowlaniec w Niemczech na pracawue.pl, mówił że wszystko było w ogłoszeniu jasno napisane nawet ile kosztuje średnio obiad w knajpie albo koszty mieszkania. Są tam też oferty dla osób bez żadnego doświadczenia

ODPOWIEDZ