Jakie sprzęty do restauracji

Mikost

Jakie sprzęty do restauracji

Post autor: Mikost »

"Prowadzę cocktail bar, kawiarnie i tutaj orientuje się w wymogach sanepidu i tym co potrzebuje by szeroko pracować w tych tematach.

Planuje pójść w kierunku lekkiej gastronomii, czyli sniadania, panini, tosty czy sałatki. Jakie wyposażenie sugerujecie z doświadczenia w tym kierunku, osobna zmywarka dla kuchni to pewnie mus, jajka można kupić już umyte z certyfikatem więc problem pomieszczenia na jajka odpada. Co poradzicie jakie sprzęty będą takim minimum dla tej oferty jedzeniowej, a jakie dodatkowo zapewnią swobodę w ewentualnych wariacjach?
"

Jamalia

Re: Jakie sprzęty do restauracji

Post autor: Jamalia »

"Toster, opiekacz do panini, salamandra, mały piekarnik. Zacząłbym od tzw. sałaciarki (bezpieczeństwo produktów i porządek)

Dobrym wzorem będzie wizyta w subway. Chyba ten styl z tego co piszesz.

Od siebie polecam kontakt z firmą:

kaletagroup/pl/profesjonalne-wyposazenie-gastronomii

Znajdziesz tutaj profesjonalne wyposażenie gastronomiczne. Powinni doradzić Ci, co się najlepiej sprawdzi.
"

ada911

Post autor: ada911 »

Na pewno ważnym elementem wyposażenia jest terminal. Płatności kartą, to w dzisiejszych czasach podstawa. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj paytel/pl/dla-twojej-branzy/gastronomia/ . Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji i propozycji. Na pewno uda wam się wybrać coś konkretnego, co spełni wasze oczekiwania.

Torvii

Post autor: Torvii »

Przede wszystkim profesjonalne. Zwykłe AGD, jakie wykorzystuje się w domu nie nadaje się do intensywnej eksploatacji w lokalu gastronomicznym. Szeroki wybór urządzeń do gastronomii znajdziecie w ofercie hurtowni Multigastro multigastro/pl/stoly-chlodnicze-do-pizzy . U nich możecie zakupić wysokiej klasy sprzęty przeznaczone do profesjonalnego użytku.

misiowa

Post autor: misiowa »

Jak nie macie pomysłu na wyposażenie swojego lokalu, to możecie odwiedzić sobie firmę Gastromania/pl i tam macie dostęp do najróżniejszych produktów. Mnie samą teraz zainteresowała u nich szpryca do nadziewania, bo nie mam takiej a mi się przydałaby - także raczej dokonam u nich zakupu.

totko

Post autor: totko »

"Co konkretnie polecacie?

___

taniataxi/com/wroclaw/
"

Monika

Post autor: Monika »

A skoro już mowa o wyposażeniu restauracji, to jak macie w Waszych restauracjach wyposażone łazienki? Czy macie w nich pisuary? Jeśli tak, to przydadzą się też na pewno przegrody międzypisuarowe. Widziałam takie ostatnio w hurtowni proterm.sklep/pl/pisuary,cp1084,pl.html. Tak więc w razie czego polecam się tam rozejrzeć ;)

romanj

Post autor: romanj »

Wiadomo, że w restauracji nie może zabraknąć ekspresu do kawy. Warto mieć zatem namiary na sprawdzony serwis, który w razie awarii naprawi zepsuty sprzęt. Ze swojej strony polecam klinikaekspresow/pl/. Nigdy mnie nie zawiedli ;)

morwa

Post autor: morwa »

Myślę, ze w każdej restauracji czy lokalu związanym z gastronomią przyda się też porządny piec. Jeśli nie chcecie inwestować w nowy, zawsze można poszukać też czegoś używanego, w dobrym stanie technicznym. Tu warto skontaktować się z firmą Bakeres https://bakeres.pl/. Szeroka oferta, świetna jakość urządzeń a do tego konkurencyjne ceny.

ODPOWIEDZ