Nauka języka obcego

Iza19978
Posty: 308
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:04 pm

Nauka języka obcego

Post autor: Iza19978 »

Witajcie. Uczycie się języka angielskiego, ale nie widzicie efektów? Zapoznajcie się z poradnikiem profi-lingua/pl/blog/dlaczego-wciaz-nie-znasz-jezyka-obcego-przeszkody-w-nauce, gdzie dowiecie się, jakie przeszkody mogą Was czekać podczas nauki języka obcego.

koszykarka
Posty: 40
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:26 pm

Re: Nauka języka obcego

Post autor: koszykarka »

"Najlepiej uczyć się języka bezpośrednio w danym kraju. Możemy poznać wtedy go od podszewki i każdego dnia wykorzystywać w życiu codziennym poznane słówka czy zdania.Fajnym pomysłem jest też wyjazd do pracy.Takie wyjazdy organizuje firma Centrum Językowe Konik.Od lat zajmują się zatrudnianiem do legalnej pracy w Niemczech przy opiece osób starszych pracadlaopiekunek24/pl/praca-kategorie/zastepstwa/

Robią to profesjonalnie,bezpiecznie i fachowo.
"

AdamMannam
Posty: 173
Rejestracja: wt paź 27, 2020 12:10 am

Re: Nauka języka obcego

Post autor: AdamMannam »

Wszystkim, którzy uczą się języka polskiego jako obcego polecam podręczniki od startpolish/pl/podreczniki-do-jezyka-polskiego/. Jestem lektorem i bazuję na nich podczas zajęć z obcokrajowcami. Bardzo dobre materiały do nauki języka.

koleżka
Posty: 521
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:39 am

Re: Nauka języka obcego

Post autor: koleżka »

Jak uczysz się języka angielskiego to przyda się na pewno repetytorium z tej księgarni taniaksiazka/pl/matura-jezyk-angielski-2022-repetytoria-podreczniki-c-313_11053_13391.html Bez ćwiczeń nic nie osiągniesz a powtórki to najlepsze rozwiązanie. Oprócz tego mają wiele innych przydatnych książek więc bez problemu dobierzesz coś dla siebie.

kamilafiola
Posty: 180
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:22 pm

Re: Nauka języka obcego

Post autor: kamilafiola »

Jeśli poszukujecie miejsca dla swojego dziecka to na stronie jezyki.katowice/pl/kursy-dla-dzieci/ możecie poznać bardzo wartościową placówkę, która swoim uczniom poświęca maksimum zaangażowania. Podczas zajęć angażują oni wszystkie zmysły dziecka w ruch, piosenki, rymowanki, inscenizacje, ćwiczenia grafomotoryczne, czytanie i gry, więc nauka odbywa się na różnych płaszczyznach i daje niesamowite efekty.

malinowa
Posty: 431
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Nauka języka obcego

Post autor: malinowa »

Angielski dla najmłodszych znajdziesz tutaj ence/pl/dzieci-2-7-lat-teddy-eddie/ Jestem zdania, ze dzieci od najmłodszych lat powinny uczyc się języków. Na pewno im sie to przyda w życiu! Ja chce córki zapisac na kurs. Sam angielski w szkole nie wystarczy.

kamis
Posty: 247
Rejestracja: pn cze 08, 2020 1:56 pm

Re: Nauka języka obcego

Post autor: kamis »

Myślę, że dobry kurs językowy pomoże Ci w osiągnięciu tego celu. Poczytaj więc o takiej możliwości jak szkoła językowa lublin: columbus.lublin/pl/ . Takie kursy to bardzo dobre rozwiązanie.

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Nauka języka obcego

Post autor: totko »

Lubię jezyki obce i teraz mocno chcę podszkolić swój język angielski, dlatego sprawdzam Szybka Nauka Pro . Wydaje mi się, że wiele mogę się dowiedzieć i jednocześnie nauczyć, aby stawiac na ciekawe propozycje. A co dla Was jest najważniejsze w nauce języka angielskiego?

ODPOWIEDZ