Praca w Austrii

AdamMannam
Posty: 173
Rejestracja: wt paź 27, 2020 12:10 am

Praca w Austrii

Post autor: AdamMannam »

Cześć myślę o pracy za granicą na magazynie a konkretniej w Austrii. Już jakiś czas przeglądam oferty pracy akurat na pracawue/pl i szczerze zastanawiam się nad wyjazdem. Mam tam wujka i sa zadowolony z życia i zarobków tam. Ktoś może się wypowiedzieć tez na ten temat?

pinata
Posty: 408
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:34 am

Re: Praca w Austrii

Post autor: pinata »

Jakbym miała podjąć pracę za granicą to tylko i wyłącznie poprzez sprawdzoną agencję pracy, taką jak MG Solutions. Niestety, ale w obecnych czasach wyjazd za granicę na własną rękę to naprawdę duże ryzyko.

pandemia
Posty: 270
Rejestracja: śr paź 28, 2020 11:58 am

Re: Praca w Austrii

Post autor: pandemia »

Ja osobiście nie wyobrażam sobie pracy za granicą, jednak Polska to Polska. Na szczęście udało mi się dobre zatrudnienie w folimpex/com/pl/ znaleźć i mi odpowiada, dobra atmosfera no i dobra płaca

romanj
Posty: 121
Rejestracja: pn paź 26, 2020 9:00 pm

Re: Praca w Austrii

Post autor: romanj »

Też myślałem o pracy w Austrii ale koniec końców zdecydowałem się na Francję bo znalazłem fajne oferty na stronie agencji polandworkforce/com/praca-francja/. Już za dwa tygodnie wyjeżdzam z kumplem i nie mogę sie doczekac. Dobre warunki finansowe nam zaproponowali.

Iza19978
Posty: 308
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:04 pm

Re: Praca w Austrii

Post autor: Iza19978 »

Mam kilku znajomych, którzy są zadowoleni z życia w Austrii :) Jedynie pamiętam, że było im bardzo ciężko na początku bez znajomości języka. Uważam, że dla własnego komfortu dobrze jest znać przynajmniej kilka podstawowych zwrotów na start. Na blogu szkoły ProfiLingua można znaleźć wiele przydatnych materiałów do nauki :) Tutaj np. o zwrotach grzecznościowych profi-lingua/pl/blog/zwroty-grzecznosciowe-po-niemiecku-ktore-warto-znac :)

dudka
Posty: 254
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:40 pm

Re: Praca w Austrii

Post autor: dudka »

wyjazd do pracy za granicę to dobry pomysł, można liczyć na znacznie wyższe niż w Polsce zarobki :) warto jednak szukać zajęcia tylko przez sprawdzone źródła, jeśli szukacie dobrej agencji to polecam remedyhr/pl/. Znajdziecie tu zarówno pracę na stałe jak i sezonową, dobre zarobki, profesjonalna pomoc i wsparcie.

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Praca w Austrii

Post autor: totko »

Jeśli o mnie chodzi to ja do pracy wyjechałem do Holandii ale jestem zadowolony z tej decyzji. Tutaj https://zwrot-podatkow.pl/zorgtoeslag-d ... drowotnego macie napisane jaki dodatek do ubezpieczenia zdrowotnego się tam należy.

malinowa
Posty: 431
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Praca w Austrii

Post autor: malinowa »

Jeśli chcesz zostać przewoźnikiem to myslę, że ta oferta https://rudniccy-magetra.pl/przewoznik/ może cię zaintersować. To duża firma, działa na rynku od lat i zapewnia bardzo dobre warunki współpracy. Można sporo zarobić.

ODPOWIEDZ