Kwalifikacje

Bonia
Posty: 683
Rejestracja: pn lis 16, 2020 5:34 pm

Re: Kwalifikacje

Post autor: Bonia »

Szkolenia HR prowadzone przez specjalistów Human Skills to szeroki pakiet nowoczesnych kursów, które budują i doskonalą praktyczne umiejętności pracowników działów HR i kadr w biznesie i administracji publicznej. humanskills/pl/ Polecam!

dingdong
Posty: 227
Rejestracja: pt lis 20, 2020 8:31 am

Re: Kwalifikacje

Post autor: dingdong »

Warto podnosić kwalifikacje i uważam, że to naprawdę spory pomysł na to, żebyśmy sobie na to wszystko odpowiednio rozplanowali. Ja na pewno na narzędzie Arthur.doc patrzę, bo czuję, że będę musiała pomyśleć o tym, jak pomóc mojej placówce. Na tym mi jednak zależy jak najbardziej.

Bonia
Posty: 683
Rejestracja: pn lis 16, 2020 5:34 pm

Re: Kwalifikacje

Post autor: Bonia »

Dołącz do CRIDOTEKI Rozwijaj swoje kompetencje i ucz się od najlepszych. Korzystaj z dostępu do wiedzy tak jak lubisz cridoteka/pl/kategoria-produktu/prawo-holdingowe/

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Kwalifikacje

Post autor: totko »

U mnie ważna jest komunikacja, ale jeśli ktoś nie posiada takich umiejętności, pokazuje mu proste ćwiczenie na komunikację. Po tym czy ktoś robi postępy widzę, czy mu zależy na utrzymaniu posady. Następnie wiem czy warto organizować takiej osobie szkolenie.

pandemia
Posty: 270
Rejestracja: śr paź 28, 2020 11:58 am

Re: Kwalifikacje

Post autor: pandemia »

Mysle, ze w kazdym zawodzie rozwijanie kwalifikacji jest wazne. U nas nawet szkola organizuje szkolenia nauczycieli by zwiekszych ich wiedze i umiejetnosci

ODPOWIEDZ