Promowanie firmy

malutka
Posty: 126
Rejestracja: śr paź 21, 2020 12:04 am

Re: Promowanie firmy

Post autor: malutka »

"W tej kwestii polecę agencję copywriting.katowice/pl/ która dla mnie podziałała w ten sposób przez przemyślane działanie content marketingu. W ten sposób marka stała się znacznie bardziej widoczna w sieci, przez co znacznie więcej osób na nią trafia."

misiowa
Posty: 329
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:55 pm

Re: Promowanie firmy

Post autor: misiowa »

"Mnie natomiast teraz interesuje pozycjonowanie cennik . Czy wiecie jak to kosztownie wygląda? Tak pytam, ponieważ niedługo otwieram swoją stronę firmową i trzeba byłoby zająć się jej promocją. Słyszałam, że takie pozycjonowanie jest bardzo istotne i może przynieść mi naprawdę spore korzyści. Czy to prawda?"

zieleń
Posty: 77
Rejestracja: wt lip 14, 2020 8:40 am

Re: Promowanie firmy

Post autor: zieleń »

"Promowanie firmy bardzo ważne jest. Dlatego też każdy stara się robić to jak najlepiej potrafi. Wiadomo, że dobrze zrobiona reklama może zaowocować w duże zlecenia. To też idąc krok dalej pomyślałam, że przydałyby się jakieś gadżety reklamowe. I tak znalazłam tutaj artigraf/pl/oferta/gadzety-reklamowe/gadzety-reklamowe-na-plaze-i-urlop/artykuly-ogrodowe kilka bardzo ciekawych gadżetów i to związanych z naszą działalnością."

pandemia
Posty: 270
Rejestracja: śr paź 28, 2020 11:58 am

Re: Promowanie firmy

Post autor: pandemia »

koniecznie rozwazcie sobie dzialania z agencja marketingowa nicecity/pl/ - maja ogromne doswiadczenie i super podejscie, naprawde kompleksowo swiadcza uslugi marketingowe :) nam szybko pomogli osiagnac zakladane targety sprzedazowe :)

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Promowanie firmy

Post autor: totko »

Promowanie mojej firmy głównie internetowo prowadzę bo tam mam najlepsze perspektywy na znalezienie nowych klientów. Tutaj blue-bell/pl/jak-zwiekszac-zasiegi-na-instagramie-w-2021-roku właśnie czytam o tym jak mam na instagramie zwiększyć sobie zasięgi, czy wy korzystacie z tej platformy społecznościowej do promocji?

dingdong
Posty: 227
Rejestracja: pt lis 20, 2020 8:31 am

Re: Promowanie firmy

Post autor: dingdong »

Lokalnie? To można w panele wystawiennicze od Clever Frame zainwestować. Firma ta z Warszawy jest na rynku już od 20 lat i razem z klientami w tym czasie dostosowywała rozwiązania do potrzeb zmieniającego się biznesu. Dziś prowadzą dla klientów tylko najnowocześniejsze stoiska. Będziecie zaskoczeni, jak nowatorsko podchodzą do tematu.

Lana
Posty: 13
Rejestracja: sob sie 22, 2020 10:49 pm

Re: Promowanie firmy

Post autor: Lana »

Nie od dzisiaj wiadomo jak ważna jest reklama naszego biznesu. Wielu specjalistów porównuje ją do dźwigni jaka może nas podnieść do nieosiągalnego wcześniej poziomu. Na dzień dzisiejszy mamy wiele pomysłów na to jak wdrożyć swój plan w działanie. Wszystko będzie zależne od tego jakimi środkami dysponujemy, chociaż nie zawsze musimy wydawać dużo by osiągnąć zamierzony cel. Najlepszym tego przykładem są koce reklamowe z logo naszej firmy jakie możemy zamówić tutaj - polagift/pl/koce-reklamowe Właściwie to możemy się z nimi wybrać na jakieś targi branżowe by rozdawać je swoim potencjalnym klientom. To bardzo przydatny prezent jaki doceni każdy.

malinowa
Posty: 431
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Promowanie firmy

Post autor: malinowa »

Odzież firmową z haftowanym lub drukowanym logiem możesz zamówić tutaj gqb/pl/ Sama ostatnio myślę o skorzystaniu z oferty tej firmy. Chciałabym żeby wszyscy nasi pracownicy nosili odzież firmową w pracy. Uważam, że profesjonalny wygląd pracownika jest bardzo wazny i ma wpływ na postrzeganie firmy przez klienta.

Fifi
Posty: 123
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 9:20 am

Re: Promowanie firmy

Post autor: Fifi »

Najlepszą promocją firmy jest reklama wizualna. Na promocję na targach czy festiwalach przyda się roll-up, który będzie wyglądał profesjonalnie. Takie usługi oferuje firma copyshop.krakow/pl/oferta/roll-up/ . Mogą wykonać lekki roll-up, który będzie dobry jakościowo. Wykorzystują druk cyfrowy, więc jest on trwały. Czas realizacji jest krótki, bo mogą go wykonać już w ciągu jednego dnia.

olga31
Posty: 210
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:28 pm
Kontakt:

Re: Promowanie firmy

Post autor: olga31 »

Dziś nie ma reklamy bez promocji w sieci. Ale nie musi to być reklama bezpośrednia. Ciekawą i coraz częściej wykorzystywaną opcją są specjalistyczne e-booki, które promują firmę, a ponadto kształtują jej ekspercki wizerunek. Jest na rynku agencja frankandgreg/com/e-booki-promocyjne/ , która może pomóc w temacie. Wiedzą jak zrobić e-book rzetelny, atrakcyjny i faktycznie trafiający do klienta.

ODPOWIEDZ