Nadpłata kredytu ?

kasiunia
Posty: 219
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:15 pm

Nadpłata kredytu ?

Post autor: kasiunia »

Wiele osób ma dzisiaj kredyty i obecna sytuacja na rynku finansowym nie wygląda najlepiej. Wiele osób posiadających wolne środki finansowe ma nie mały dylemat - nadpłata kredytu czy lokata ? Co wybrać myślę ,że trzeba to sobie dobrze policzyć aczkolwiek przy obecnych wzrostach oprocentowania kredytów warto jednak podjąć decyzję o jego spłacie.

dingdong
Posty: 184
Rejestracja: pt lis 20, 2020 8:31 am

Re: Nadpłata kredytu ?

Post autor: dingdong »

Właśnie czytam czy opłaca się nadpłacać kredyt hipoteczny https://assay.pl/blog/nadplata-kredytu- ... pieniedzy/ na podanej stronie. Dla mnie to naprawdę ciekawe i waham się, co mam pod tym kątem robić. Bo widzicie, że to jednak nie takie proste i ja muszę się nagłowić.

jkl
Posty: 99
Rejestracja: ndz lis 01, 2020 11:36 pm

Re: Nadpłata kredytu ?

Post autor: jkl »

Istnieje nawet możliwość wcześniej spłaty kredytu, ale to chyba wiąże się dodatkowymi kosztami? Spytaj w banku, gdzie masz kredyt, lub u doradca finansowy Gliwice

totko
Posty: 405
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Nadpłata kredytu ?

Post autor: totko »

Wydaje mi się, że w obecnej sytuacji związanej z galopującą inflacją, temat kredytów jest jak najbardziej na czasie. Jeśli ktoś z Was ma wzięty kredyt we frankach, to polecam do przeczytania ten artykuł https://www.wsb.com.pl/czy-mozna-pozwac ... rankowego/

stella93
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 27, 2020 7:27 pm

Re: Nadpłata kredytu ?

Post autor: stella93 »

W zasadzie nie wiem, jak coś takiego wygląda, dlatego sporo osób mówiło mi, że doradca kredytowy Chorzów https://profimoney.pl/ mi tylko podpowie. I dlatego może warto będzie wiedzieć, czy to, czy tamto warto zaciągać. A ja Wam powiem, że nie ma to jak podpowiedź obeznanej osóbki. No i to daje mi sporo do myślenia.

weSzi
Posty: 191
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Nadpłata kredytu ?

Post autor: weSzi »

W moim przekonaniu nie ma nic dziwnego w pożyczaniu pieniędzy, ale koniecznie powinno się pamiętać, że jest to zobowiązanie do spłacenia. Bez dwóch zdań różnie w życiu bywa i w razie co spłata chwilówek okazała się problematyczna to trzeba szukać rozwiązań np. pomoc doradców kredytowych.

ODPOWIEDZ