Nadpłata kredytu ?

kasiunia
Posty: 414
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:15 pm

Nadpłata kredytu ?

Post autor: kasiunia »

Wiele osób ma dzisiaj kredyty i obecna sytuacja na rynku finansowym nie wygląda najlepiej. Wiele osób posiadających wolne środki finansowe ma nie mały dylemat - nadpłata kredytu czy lokata ? Co wybrać myślę ,że trzeba to sobie dobrze policzyć aczkolwiek przy obecnych wzrostach oprocentowania kredytów warto jednak podjąć decyzję o jego spłacie.

dingdong
Posty: 227
Rejestracja: pt lis 20, 2020 8:31 am

Re: Nadpłata kredytu ?

Post autor: dingdong »

Właśnie czytam czy opłaca się nadpłacać kredyt hipoteczny assay/pl/blog/nadplata-kredytu-hipotecznego-czy-inwestowanie-pieniedzy/ na podanej stronie. Dla mnie to naprawdę ciekawe i waham się, co mam pod tym kątem robić. Bo widzicie, że to jednak nie takie proste i ja muszę się nagłowić.

jkl
Posty: 150
Rejestracja: ndz lis 01, 2020 11:36 pm

Re: Nadpłata kredytu ?

Post autor: jkl »

Istnieje nawet możliwość wcześniej spłaty kredytu, ale to chyba wiąże się dodatkowymi kosztami? Spytaj w banku, gdzie masz kredyt, lub u doradca finansowy Gliwice

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Nadpłata kredytu ?

Post autor: totko »

Wydaje mi się, że w obecnej sytuacji związanej z galopującą inflacją, temat kredytów jest jak najbardziej na czasie. Jeśli ktoś z Was ma wzięty kredyt we frankach, to polecam do przeczytania ten artykuł wsb/com/pl/czy-mozna-pozwac-bank-po-splacie-kredytu-frankowego/

stella93
Posty: 288
Rejestracja: pn sty 27, 2020 7:27 pm

Re: Nadpłata kredytu ?

Post autor: stella93 »

W zasadzie nie wiem, jak coś takiego wygląda, dlatego sporo osób mówiło mi, że doradca kredytowy Chorzów profimoney/pl/ mi tylko podpowie. I dlatego może warto będzie wiedzieć, czy to, czy tamto warto zaciągać. A ja Wam powiem, że nie ma to jak podpowiedź obeznanej osóbki. No i to daje mi sporo do myślenia.

weSzi
Posty: 272
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Nadpłata kredytu ?

Post autor: weSzi »

W moim przekonaniu nie ma nic dziwnego w pożyczaniu pieniędzy, ale koniecznie powinno się pamiętać, że jest to zobowiązanie do spłacenia. Bez dwóch zdań różnie w życiu bywa i w razie co spłata chwilówek okazała się problematyczna to trzeba szukać rozwiązań np. pomoc doradców kredytowych.

Torvii
Posty: 286
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 4:02 pm

Re: Nadpłata kredytu ?

Post autor: Torvii »

Nadpłata kredytu to bardzo dobra opcja, szczególnie w przypadku kredytu hipotecznego. Nie wiem czy wiecie, że w przypadku kredytów hipotecznych jest coś takiego jak wakacje kredytowe. Tu solemofinanse/pl/czy-warto-skorzystac-z-wakacji-kredytowych/ przeczytacie o tym kto może z nich skorzystać i jakie niesie to za sobą korzyści. Na pewno jednym z ogromnych plusów wakacji jest możliwość nadpłacenia kredytu zaoszczędzonymi środkami z zawieszonej raty.

ODPOWIEDZ