W co inwestujecie nadwyżki zysków?

Bonia
Posty: 683
Rejestracja: pn lis 16, 2020 5:34 pm

Re: W co inwestujecie nadwyżki zysków?

Post autor: Bonia »

Obecnie średnie oprocentowanie lokat bankowych wynosi 0,1% w skali roku. Oznacza to, że realnie zamiast zyskiwać niski, ale stały procent - tracimy pieniądze. Dlatego też coraz więcej osób zastanawia się nad alternatywnymi formami oszczędzania. generali-investments/pl/contents/display-article/klient-indywidualny/jak-oszczedzac-gdy-oprocentowanie-lokat-wynosi-0

misiabela
Posty: 283
Rejestracja: pn paź 12, 2020 7:47 pm

Re: W co inwestujecie nadwyżki zysków?

Post autor: misiabela »

wydaje mi sie, ze PZU się bardzo dobrze zapowiada, biorąc pod uwage ich najnowsze wyniki finansowe, które są najlepsze od 12 lat, na pewno to warto wziąć pod uwage

Bielawa
Posty: 117
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 5:24 pm

Re: W co inwestujecie nadwyżki zysków?

Post autor: Bielawa »

Po moich kilkunastoletnich doświadczeniach w różnych biznesach z pewnością mogą powiedzieć, że niezwykle ważne jest dokonanie głębokiej analizy sytuacji w firmie zanim zdecydujecie o zainwestowaniu jakichkolwiek środków w cokolwiek. Przecież wiadomo, że inwestuje się dla zysku, więc trzeba go uprawdopodobnić. Proponuję zapoznać się literaturą naukową z portalu notoatek/pl To jest studencko portal na którym studenci różnych kierunków i różnych uczelni wymieniają się notatkami z zajęć akademickich. notatek.pl/istota-analizy-ekonomicznej-przedsiebiorstw

malutka
Posty: 126
Rejestracja: śr paź 21, 2020 12:04 am

Re: W co inwestujecie nadwyżki zysków?

Post autor: malutka »

A ktoś w tym kraju ma nadwyżki zysków? Jeśli tak to gratuluję ;) A tak serio to ja obawiając się wysokości swojej emerytury postanowiłam przystąpić do ppk. Fajny oszczędnościowy program, do których to gromadzonych tam oszczędności dokłada się także mój pracodawca.

kasiunia
Posty: 414
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:15 pm

Re: W co inwestujecie nadwyżki zysków?

Post autor: kasiunia »

Najpierw trzeba tak zacząć gospodarować swoimi finansami aby nadwyżki powstał, wtedy możemy myśleć o ich inwestowaniu.Najpierw trzeba nauczyć się oszczędzać a później starać się te oszczędności pomnożyć. Wiele osób ma jednak z tym duży problem - jak nauczyć się oszczędzać pieniądze by uzbierać zakładaną kwotę.Pierwsza rzecz to ograniczenie wydatków a druga to jeśli to możliwe zwiększenie przychodów ... no i konieczna regularność w odkładaniu pieniędzy.

kaczusia
Posty: 140
Rejestracja: czw cze 25, 2020 10:59 am

Re: W co inwestujecie nadwyżki zysków?

Post autor: kaczusia »

Jeśli interesują Was banki i różne kwestie z nimi związane to z pewnością zainteresuje Was także ten blog: ranking-bankow/com/pl/blog . Myślę, że znajdziecie tam wiele informacji, które mogą Wam się przydać przy inwestowaniu.

malinowa
Posty: 431
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: W co inwestujecie nadwyżki zysków?

Post autor: malinowa »

Ja mogę wam polecić do inwestycji w akcje i ETFy. Tutaj app.wealthseed.eu/on/onboarding/?source=AMBA490KW znajdziesz aplikację. Jest prosta w obsłudze i darmowa. Została stworzona przez twórców mBanku i jest to polska aplikacja do inwestowania. Fajnie, że w końcu mamy coś swojego!

Iza19978
Posty: 308
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:04 pm

Re: W co inwestujecie nadwyżki zysków?

Post autor: Iza19978 »

Ja część inwestuję w reklamę ;) Zawsze taka inwestycja mi się zwraca :) Podjęłam współpracę z agencją marketingową advist/pl/, która promuje moją firmę w sieci co przyczynia się do większej ilości klientów i większych zysków :D Więc jakąś częśc "nadwyżki" zawsze przeznaczam na cel reklamowy :) Reszte staram się inwestować w nieruchomości :)

koleżka
Posty: 520
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:39 am

Re: W co inwestujecie nadwyżki zysków?

Post autor: koleżka »

Nadwyżki zysków można inwestować w nowe biznesy i ja bym pomyślał o pralniach samoobsługowych. Świetną ofertę franczyzową masz tutaj zainwestujwspeedqueen/pl/index.php/jak-zalozyc-pralnie-samoobslugowa Nie tylko dowiesz się jak założyć taką pralnię ale i masz pełne wsparcie z ich strony łącznie z dostępem do maszyn i urządzeń.

stella93
Posty: 288
Rejestracja: pn sty 27, 2020 7:27 pm

Re: W co inwestujecie nadwyżki zysków?

Post autor: stella93 »

Ja tam się nie zatrzymuję i mam dodatkowe rzeczy do zrobienia i je robię. Czyli rozwijam następne biznesy. Wiem, że to nie jest proste, ale mam nadzieję, że mi się to uda. No i na razie też kapitał zakładowy spółki zoo mnie interesuje. Wiecie, jak go zgromadzić?

ODPOWIEDZ