Jak wybrać usługi księgowe

stella93
Posty: 288
Rejestracja: pn sty 27, 2020 7:27 pm

Re: Jak wybrać usługi księgowe

Post autor: stella93 »

Sama mocno się zastanawiam nad tym, jak wybiera się takie rzeczy, ale prawdę mówiąc, to najbardziej mnie chyba księgowość online będzie interesowała. To znaczne uproszczenie i wydaje mi się, że nie można inaczej dziś nowoczesnego biznesu prowadzić. W tej kwestii będę działać niezawiśle. Po prostu, mam wrażenie, że tak trzeba. Nie do tyłu iść, a kilka kroków na przód.

dudka
Posty: 254
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:40 pm

Re: Jak wybrać usługi księgowe

Post autor: dudka »

Gdy rozwinę firmę i zacznę zatrudniać pracowników to na pewno poszukam sobie takiego biura rachunkowego. Na ten moment prowadzę jednoosobową działalność więc takiego wsparcia nie potrzebuję. Są na szczęście w internecie darmowe programy do faktur, które umożliwiają ich szybkie wystawianie i przesyłanie klientom, sama korzystam z Mega Tech :)

Jamalia
Posty: 36
Rejestracja: czw sie 27, 2020 8:01 am

Re: Jak wybrać usługi księgowe

Post autor: Jamalia »

"Ja nie odeazylabym się prowadzić sama swoją księgowość. Nie mam wiedzy w tym temacie. Wolę zapłacić co miesiąc i mieć spokój sumienia. Nie chce mieć doczynienia z US czy ZUS. Księgowa o wszystkim mi przypomina, doradza.



polskibiznes.info/outsourcing-czy-samodzielne-prowadzenie-ksiegowosci-dlaczego-warto-skorzystac-z-pomocy-biura-rachunkowego/



Zresztą na stronie jest opisane, z jakich powodów dobrze jest korzystać z usług biura rachunkowego. Zawsze jest to duża pomoc w prowadzeniu firmy i nie warto jest z niej rezygnować.
"

weSzi
Posty: 272
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Jak wybrać usługi księgowe

Post autor: weSzi »

Usługi księgowe wybiera się z reguły zgodnie z profilem firmy. I jeśli chodzi o branżę medyczną to polecana jest księgowość dla lekarzy - Meditax . Jest to profesjonalna kancelaria rachunkowa, na pewno będziecie zadowoleni ze współpracy

malinowa
Posty: 431
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Jak wybrać usługi księgowe

Post autor: malinowa »

Ja uważam, że warto też pogłebić swoją wiedzę na temat podatków. Właściciel firmy też powinien trochę o nich wiedzieć. Na stronie Cridoteka znajdziesz kursy na takie tematy jak podatek cit, ulga dla klasy średniej polski ład itd. Można się wiele z nich dowiedzieć a ta wiedza na pewno wam sie przyda.

totko
Posty: 966
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Jak wybrać usługi księgowe

Post autor: totko »

Ja uważam, że najlepiej prowadzić swoją księgowość samodzielnie. Może usługi wFirmy będą dobrym rozwiązaniem? Moim zdaniem jest to najciekawsza opcja, ponieważ twórcy oprogramowania oferują usługi takie jak: prowadzenie kadr, wyliczanie płac oraz rozliczanie podatków i wiele, wiele innych. Sprawdźcie!

Bonia
Posty: 683
Rejestracja: pn lis 16, 2020 5:34 pm

Re: Jak wybrać usługi księgowe

Post autor: Bonia »

Jednym z bardziej skomplikowanych tematów podatkowych są różnice kursowe. Księgowi często zastanawiają się, jak zaksięgować różnice kursowe. W podatku dochodowym dodatnie różnice kursowe, co do zasady, stanowią dochód. Natomiast ujemne różnice kursowe zazwyczaj zaliczane są do kosztów https://cridoteka.pl/kategoria-produktu ... e-kursowe/ świetny kurs polecam!

weSzi
Posty: 272
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Jak wybrać usługi księgowe

Post autor: weSzi »

Księgowość to bardzo istotny element w każdym biznesie. Aby mieć pewność, że transakcje i rozliczenia są wykonywane na czas i dokładnie, najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalnej firmy księgowej, takiej jak https://wzpartners.pl/oferta/doradztwo-biznesowe/ . Jeśli nie masz własnego specjalisty od księgowości, możesz być pewien że twoja firma będzie bezpieczna dzięki ich usługom.

AdamMannam
Posty: 173
Rejestracja: wt paź 27, 2020 12:10 am

Re: Jak wybrać usługi księgowe

Post autor: AdamMannam »

Gdybyście potrzebowali firmy zajmującej się obsługą prawną firm z zakresu polsko – niemieckiego obrotu gospodarczego to warto zapoznać się z ofertą https://blulegal.com/

pinata
Posty: 406
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:34 am

Re: Jak wybrać usługi księgowe

Post autor: pinata »

Przede wszystkim musisz mieć świadomość tego, że jako przedsiębiorca odpowiadasz za wiele księgowych przewinień. Dlatego najlepiej będzie, jeżeli już na samym początku swojej działalności - zdecydujesz się na profesjonalne usługi księgowe. Oferta przygotowana przez AFORTI AC z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

ODPOWIEDZ