Remont.

kamilafiola
Posty: 180
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:22 pm

Re: Remont.

Post autor: kamilafiola »

Jeśli planujecie remont, a macie małą łazienkę to z pewnością chcecie, aby stała się ona bardziej funkcjonalna . Aranżacja małej łazienki z prysznicem jest możliwa na kilka sposobów, ważne aby członkowie mieszkający w tym domu byli zadowoleni. Co ważne na niewielkiej przestrzeni urządzić trzeba funkcjonalną i wygodną w użytkowaniu łazienkę, która dodatkowo posiadać będzie stylowy wygląd. Warto zaufać w tej kwestii doświadczonym projektantom.

malinowa
Posty: 431
Rejestracja: pt lip 10, 2020 11:14 am

Re: Remont.

Post autor: malinowa »

Ja na portalpro/pl/ znalazłam ekipę remontową, która tak nam odpicowała łazienkę, że mucha nie siada. Jestem pod ogromnym wrażeniem :) Zobacz sobie tam. Jestem pewna, ze znajdziesz bez problemu ekipę, która ogarnie wam remont a także hydraulika, kogoś do sprzątania itd. Ofert tam nie brakuje.

misiowa
Posty: 329
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:55 pm

Re: Remont.

Post autor: misiowa »

Remonty są potrzebne - w końcu każdy z nas chce mieć ładny domek i czuć chce się w nim dobrze. Tutaj warto wyróżnić też artykuły, typu phpprojekt/pl/aranzacja-lazienki-na-poddaszu-sprawdzone-sposoby/ - które pomogą nam się zainspirować. Możecie tam znaleźć świetne porady na temat tego jak zaaranżować łazienkę.

koleżka
Posty: 521
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:39 am

Re: Remont.

Post autor: koleżka »

Jeśli chodzi o remont to może cię zainteresować oferta sztukaterii i listew wykończeniowych z oferty tego sklepu alukal/com/pl/ Mają wiele lat doświadczenia w tej branży więc fachowo doradzą co warto wykorzystać. Możesz też obejrzeć ich galerię realizacji gdzie znajdziesz masę pomysłów na aranżację.

dingdong
Posty: 227
Rejestracja: pt lis 20, 2020 8:31 am

Re: Remont.

Post autor: dingdong »

Do remontu potrzebujemy różnych rozwiązań, ale na pewno paleta kolorów dulux to coś, co Wam się przyda. Na pewno któraś ściana będzie malowana, a skoro tak, to dlaczego nie spróbować z tą firmą? Jest lata na rynku i z tego co wiem, wciąż jest pozytywnie oceniana. A mają również wiele nowości, nowej jakości farby. Sprawdźcie je koniecznie.

kasiunia
Posty: 414
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:15 pm

Re: Remont.

Post autor: kasiunia »

Lubicie remonty ?, no właśnie nikt ich nie lubi ale już efekt końcowy i stan po remoncie i owszem. Warto przy okazji remontu zawsze coś zmienić, jakiś dodatek do salonu, może nowy mebel albo zmiana koloru salonu. Właśnie nowy kolor ścian dzięki temu ,że paleta kolorów dulux jest tak bogata ma szanse znowu nas zachwycać.

kaczusia
Posty: 140
Rejestracja: czw cze 25, 2020 10:59 am

Re: Remont.

Post autor: kaczusia »

A czy macie w swoich domach lub firmach profesjonalne sprzęty sprzątające? Warto rzucić okiem na stronę erpixkarcher24/pl/115-step-on-rydwan . Uważam, że to bardzo praktyczne urządzenia i akcesoria do sprzątania.

Awatar użytkownika
goozi
Posty: 258
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Remont.

Post autor: goozi »

No ja jestem w trakcie remontu łazienki i szukam jakiejś pięknej walny wolnostojącej. Tutaj https://arenalazienek.pl/pl/c/Wanny-wolnostojace/472 widziałem sporo kuszących propozycji, ale wolałbym jeszcze przejrzeć rozwiązania konkurencji. Macie coś do zaproponowania właśnie w tej kwestii? Jeżeli tak to koniecznie dajcie mi znać.
Tragedia: miejsce, w którym tchórze umierają, a bohaterowie giną.

pinata
Posty: 408
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:34 am

Re: Remont.

Post autor: pinata »

Po remoncie to czas na porządne sprzątanie. Powiem wam, że świetnie sprawdzi się usługa ozonowania pomieszczeń. I tutaj zdecydowanie powinniście sprawdzić ofertę Airozone. Ta firma jest liderem na polskim rynku

halinkaa56
Posty: 120
Rejestracja: śr paź 21, 2020 4:14 pm

Re: Remont.

Post autor: halinkaa56 »

Mój syn właśnie remontuje mieszkanie. A że synowa lubi nowoczesne aranżacje, to znalazłam im taką ofertę tu miloohome/pl/tekstylia/dywany.html Są tu modne i nowoczesne dywany. Różne kolory, kształty. Ciekawe czy synowa z tej propozycji skorzysta. A może was ona zainteresuje.

ODPOWIEDZ