Kursy zawodowe

Awatar użytkownika
Gabrie49
Posty: 86
Rejestracja: wt sie 27, 2019 1:02 pm

Kursy zawodowe

Post autor: Gabrie49 »

Jeśli szukasz profesjonalnych kursów zawodowych i chcesz zainwestować w samego siebie to zdecydowanie mogę Ci polecić ten link https://www.kursy-wielun.pl/ . Są to specjaliści w danych branżach, którzy znają się na rzeczy. Sam niedawno byłem na jednym z ich kursów i muszę wam powiedzieć, że naprawdę sporo się dowiedziałem!
Uzdrawiając i doskonaląc nas samych i nasze najintymniejsze relacje, uzdrawiamy i doskonalimy całokształt naszych relacji międzyludzkich i świat, w którym żyjemy.

Monika
Posty: 94
Rejestracja: sob lut 29, 2020 9:29 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Monika »

A czy kogoś z Was interesuje może kurs z dietetyki sportowej? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-d ... wa-online/. Jak widać, Firma Szkoleniowa Kar-Group organizuje taki kurs w systemie on-line, co może się dla Was okazać całkiem wygodne ;)

migotka
Posty: 60
Rejestracja: czw sty 30, 2020 10:35 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: migotka »

Ja może nie szukałam kursów zawodowych ale bardzo mnie zainteresowała ezoteryka i kładzenie tarota więc zaczęłam się go uczyć niestety z książek bo nie za bardzo znalazłam jakiegoś kursu. Lecz jeżeli nie rozumiem odpowiedzi na pytanie posilam się wróżbami na http://wrozby24.com.pl/ bardzo mi to ułatwia i podoba mi się profesjonaliści który właśnie tym tematem zajmują się na co dzień.

totko
Posty: 16
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:29 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: totko »

Z kursów zawodowych które ja ostatnio robiłem najwięcej nauczył mnie kurs programu sketchup który tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/sketchup.html wykupiłem. Tworzę w nim teraz wizualizacje aranżacji i wnętrz, wiele można w nim zrobić, to bardzo dobre narzędzie dla grafika.

ODPOWIEDZ