Rehabilitacja?

Jowita
Posty: 10
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:53 am

Rehabilitacja?

Post autor: Jowita »

Borykaliście się kiedyś z problemami kregosłupa, bolącymi stawami czy kolanami? W razie czego w Krakowie mają świetnych specjalistów którzy profesjonalnie zajmą się rehabilitacją. Tutaj mozna dokonac szybkiej rejestracji http://www.rehabilitacje.org/

Awatar użytkownika
regnar
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:38 pm

Re: Rehabilitacja?

Post autor: regnar »

Jak będę miał czas to wszystko posprawdzam.
Często krytykuje się swych przyjaciół tylko dla udowodnienia, że ma się tyle przenikliwości, by dostrzec ich wady.

Awatar użytkownika
NML
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 23, 2020 7:32 pm

Re: Rehabilitacja?

Post autor: NML »

Warto poradzić się profesjonalisty. On będzie wiedzieć co robić.
Nigdy nie rań wroga, jeśli możesz go zabić. Umarli się nie mszczą. (...) Ale ich synowie tak.

migotka
Posty: 41
Rejestracja: czw sty 30, 2020 10:35 pm

Re: Rehabilitacja?

Post autor: migotka »

Miałam duże problemy z kolanem, mój rehabilitant w trakcie rehabilitacji uświadomił mi że jeżeli nie będę wzmacniać kolana problem powróci. Doradził mi kupienie rowerka treningowego, by wzmacniać kolano bez nadmiernego obciążania. I rzeczywiście pomogło nie narzekam ani na kolano a ni nie mam bóli które promieniują mi na kręgosłup. Szukając odpowiedniego trafiłam na https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet ... -1027.html mają tam super wybór w dobrych cenach. Jestem bardzo zadowolona z swojego rowerka wybrałam sobie tak by nie zajmował dużo miejsca i spełniał wszystko co potrzebuje. Choć wiem że mamy różne potrzeby tam znajdziecie odpowiedni dla sowich potrzeb.

Liktu
Posty: 5
Rejestracja: pt lut 07, 2020 10:51 pm

Re: Rehabilitacja?

Post autor: Liktu »

Warto zainteresować się bio ortopedią. Nauka ta pokazuje bardzo skuteczną możliwość leczenia stawu biodrowego osoczem i komórkami macierzystymi, co przynosi naprawdę bardzo dobre efekty. Miałam kiedyś okazję korzystać z takiego leczenia w klinice pod Poznaniem http://medicalaser.pl/bio-ortopedia/ Powiem tylko tyle, że sprawdziło się to o wiele lepiej niż wcześniejsze metody i efekty znacznie przerosły moje oczekiwania i nadzieje związane z tymi zabiegami. :)

ODPOWIEDZ